Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/meleg srácok közt létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg srácok közt létezik sexhaverság?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom, hogy 1 találka után mindenki lelép. És mások is ezt mondják:( Pedig jó lenne egy fix haver, akivel lehetne...

2012. márc. 17. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetero közt ha létezik, bi közt is létezik.

Csak nem valószínű, hogy a havernek sex oldalról kell származni.

2012. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
miért haverral akarsz szexelni? Úgy tudtam a testi érintkezéshez legyen az heteró/meleg/bi/tökminegy kell némi érzelem (hanemis csöpögős nyálasság) de így csak egy eszköz az illető, ennyi erővel, ott a jobb és bal kezed, és az mindig melletted áll.
2012. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem volt, csak aztán vége lett az egész dolognak költözés miatt.
2012. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az utolsóval nem értek egyet. Persze jó, ha van érzelem, de sok bi/meleg srác nem merne felvállalni egy állandó azonosnemű partnert, vagy esetleg már van neki egy állandó kapcsolata, és úgy kefélget félre, sokszor a partner/barátnő beleegyezésével. Nekem két rendszeres és néhány visszatérő szexhaverom is van, időnként összejárunk, elbeszélgetünk (kinek hogy megy a sora, közös érdeklődési körök stb., egyik sráccal bringázni is szoktam), aztán jön a szex, talán nem olyan érzelmi töltéssel, mint otthon a pasival/asszonnyal, de ettől még jó összebújni, csókolózni, olyan dolgokat csinálni egymással, amiket a kezemmel nem tudok :)


Kérdező, nemigen tudok mit javasolni, próbálkozz tovább. Ismerkedés során tedd nyilvánvalóvá, hogy mit szeretnél, és hajts rá a kapcsolatban élőkre, mert meglátásom szerint ők azok, akik leginkább igénylik a rendszerességet. Esetleg aki lelép, attól kérdezd meg, volt-e valami problémája Veled, mert tapasztalatom szerint minél jobb volt a szex, annál inkább vissza fognak kívánkozni, szóval lehet, fejlesztened kéne valamit... de azért arra is készülj fel, hogy a válasz esetleg nem tesz jót az önértékelésednek :)

2012. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Első: még mindig szakadok!!! :D :D
2012. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt, nem lépett le egyikünk se.. Csak aztán elment másik suliba, az ország másik felébe. De jó volt, az biztos... :) Nyugi, létezik, csak nehéz megtalálni. De nem lehetetlen ;))


19/F/bi

2012. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát...nekem is volt szexhaverom...illetve most is van..csak mivel kapcsolatom lett közben, igy a szex kizárva részemről. Bár...első kapcsolatom egy ilyen jellegű kapcsolatból alakult ki...és nem tanácsolom, hogy vki, akivel szex-el kezdtetek tovább fokozzátok "komoly kapcsolatig"...érzelmek nélkül minden egyszerűbb és reálisabb, de tapasztalataim alapján, rendkívül nehéz vkivel rendszeresen együtt lenni, bármilyen érzelmi kötelék kialakulása nélkül... Visszatérve...van szexhaverem...de még a barátom előtt is csak ritkán (kb havonta max 2szer) "futottunk össze"
2012. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik, én pont most dolgozom egynek a kiépítésén az egyik szintén meleg haverommal. Sőt szívesen össze költöznék vele a suli távolsága miatt egy albiba is, lenne egy pár előnye :P:P

MelegF/16

2012. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor nekem nincs szerencsém.
2012. márc. 22. 09:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Én néha egy bi barátommal járok össze és érdekes, mert mióta ez megvan, sokkal őszintébb a viszonyunk, mert hát ugye már nincs mit titkolni.

19/F

2012. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!