Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 3-as Szex? Bevállalnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-as Szex? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Feljött szóba a 3-as szex, hogy bevennénk valakit. Odáig jutottunk hogy hirdetést is attunk fel. Szombaton lesz a nagy nap. De elbizonytalanodtam...

2fiú 1lány felálls lenne. nem tudom, hogy megbánom-e...



2012. márc. 14. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A 3as lány tagja vagy?
2012. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Soha nem vállalnám be! Elég gáz,ha már a szexuális életeteket egy harmadik személlyel akarjátok feldobni.,de te tudod.Ha annyira izgat próbáld ki.
2012. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy vagy lány? mert nem mind1

Én bevállaltam volna (ma már azért nem mert megtaláltam életem szerelmét amin nem osztozom senkivel) de voltak olyan kapcsolataim ahol nem volt nagy a szerelem és mi is beszéltünk róla és össze is jött volna csak előtte nem sokkal szakítottunk.

De én csak úgy vállalnám be ha rajtam kívül mert a barátomon kívül egy másik lányt vennénk be (kicsit van leszbi hajlamom is) 2 pasival nem csinálnám sose.

21/L

2012. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs abban semmi rossz, ha mindenki tudja "hol a helye". Én nagyon szeretem a páromat, Ő is engem és mi is beszéltünk már erről. De csakis lányról lehet szó és én mondtam neki hogy egy dolgot kérnék tőle, ne csókolózzon vele, ennyi, a többi nem zavar. Lehet szinesíteni ilyenekkel a szexuális életet, de nem szabad túlzásba vinni, arra figyeljetek.
2012. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatszerzésként bevállalnám, de csak 2 csajjal, valahogy nem szívesen nézném, ahogy egy másik férfi dugja a barátnőmet. Persze akik ilyenre vetemednek, azokat nem zavarja, engem igen. Meg azért 2 csajjal mégiscsak élmény :) De a legjobb, ha nem is van párkapcsolatban az ember, csak a buli kedvéért két "ismeretlen" csajjal, bár ennek kevesebb az esélye, hogy összejön.
2012. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Én be, kb 15 éves korom óta izgat ez a dolog. De csak 2 pasi 1 lányban, plusz lánnyal nem érdekel.

Viszont egy srácot se érdekelt még ez a dolog, úgyhogy felejtős maradt... :S


Nem tudom mit kell ezért lenézni valakit. Valakit ez érdekel. És? Titeket meg nem. Nem kell követ dobni rá...

20L

2012. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kételkedsz, akkor ne tedd meg. Az ilyesmit akkor érdemes csinálni, ha csepp aggályod sincs.
2012. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor vállald be ha tényleg akarod. Nem tudom mennyire jó ötlet egy idegennel.
2012. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Csak az olyan kapcsolatokban szabad bevallani ami 100%osan biztos! S csak szexualis jateknak kezeli mindket fel. Ha kerdezo te lany vagy akkor illik viszont felajanlani hogy kovetkezoleg jojjon meg egy lany, ha a parod is igenyt tart ra. Amugy meg csak elvezd egyszer elunk.


Ha fiu vagy akkor meg tudom erteni, h elbizonytalanodtal, nekem nem biztos h menne. De ha szereted a parodat s szeretne egy ilyet kiprobalni akkor nagyot fogsz noni szemben, mert nem sajatitod ki magadnak, s oromet okozol neki.

2012. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én voltam együtt egyszerre 2 pasival, nem volt jó

26/F :DDDD

2012. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!