Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez normális dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy... Én a fiúkat szeretem, meg minden, tehát nem arról van szó! De az normális, hogy én egyszer kipróbálnám, hogy milyen egy lánnyal? Nem vagyok lezbi, ezt ki is jelentem, de nem is taszít, és kíváncsi vagyok, hogy milyen :S Ez normális? Csak értelmes válaszokat várok!

2012. febr. 24. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
a nők több mint 80% kipróbálja minimum egyszer az életében.
2012. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
persze hogy normális...kíváncsiság:) 22/L
2012. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális, én is azt mondom. :)
2012. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Félig normális félig nem normális.. de áljunk meg egy szóra.. ebben a világban már semmi sem elmebetegség és "nem normálisság" mostanában már MINDEN elfogadott nyitottak az emberek és szerintem ezzel nincs semmi baj. próbáld ki nyugodtan, hogy milyen a hasonló nemmel együtt lenni kitudja lehet megszereted és kedvtelésből csinálod még vagy megutálod és maradsz az ellenkező nemnél. nincs ezzel semmi baj sem :)
2012. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na jó, de azért... általában a nők nem mondják a szemedbe, hogy én lezbi vagyok, vagy hasonló. Mégis hogy próbálnám ki? o.O
2012. febr. 24. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
ó biztos vagyok benne, hogy van körülötted olyan lány , aki benne lenne. Én amikor felvállaltam teljesen , olyan lányokról ttdtam meg hogy csak néztem.
2012. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez nem leszbikusság..Csupán érdeklődés és élvezet..

Leszbikusság az amikor egy lány lánnyal kézen fogva meny az utcán csókolózik stb..

2012. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!