Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet biszexuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet biszexuális?

Figyelt kérdés
Hiába jó a fiúkkal (szex, csók). Sok leszbikus gondolatom is van. Azonban lánnyal még semmit nem próbáltam. Elõre köszönet a válaszokért.

2012. febr. 22. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
bi vagy
2012. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. febr. 22. 09:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki.
2012. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a körenyzetemben élő lányok, az ilyesmit elítélik, jött-menttel meg nem nagyon szeretném ..
2012. febr. 22. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én is hasonlóan voltam, mint te. aztán megismertem egy lányt, és hát totál máshogy alakultak a dolgok. rájöttem hogy biszex vagyok, és nagyon is jó együtt lenni azzal a lánnyal :)

minden esetre tényleg ki kéne próbálnod, ha mást nem de legalább a csókolózást. ha bejön, akkor bi vagy. ha nem, akkor meg heteró.

2012. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tudod meg, ha kipróbálod. Nem muszáj egyből belemenni a mélyebb dolgokba, előtte lehet kicsit ismerkedni, mintha sráccal ismerkednél meg. És ha megtörténik egy csók (vagy több) és tetszik, akkor igen, biszex vagy.
2012. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd írok a tapasztalatokról, (ha lesz ._. )
2012. márc. 1. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nah, látom sokan járnak hozzám hasonló cipőben. Az a gáz velünk, biszexuális "jelöltekkel", hogy a középút miatt nem tartozunk sehová... Ezért sok esetben kinéznek minket. Pl: a leszbikusok sem csípnek minket, mert azt hiszik, hogy egy biszexuális hajlamosabb a megcsalásra, főleg ha ellenkező neműbe lesz szerelmes. (Szerintem meg ez baromság, ha igazán szeretsz valakit, akkor sem fogsz más után epekedni, ha meg csalós vagy, akkor úgyis összeszűröd mással a levet, nemi identitástól függetlenül.) Szóval ismerkedni is gázabb, az meg cink ha a környezeted béli lányok irtóznak a témától (Vagy ők is gondolkodnak hasonlókon, csak elfojtják vagy épp a tiltakozással leplezik. Utóbbit én is alkalmaztam)


Ha csendben éled az életed, valószínűleg sosem talál rád az, amire vágysz. keresni kell. De hogy... jó kérdés. Egy barátom hívott anno meleg bárba, de nem mernék lemenni. Sok sok kiéhezett vagy épp feldühödött leszbikus csajszi esne nekem. neeem. Érzelmet és szerelmet kel keresni.


Sajnos nagy ami terhünk ilyen téren, vergődni, boldogtalannak lenni, mert épp nem tudod mihez kezdj. Aztán elgondlkodol a jövődön meg azon, hogy mit szólnának a barátaid, ismerőseid, családtagjaid, ha kipattanna, hogy a jóképű, helyes, borostás férfiakon kívül megtetszik lány is... Elég összetett érzelmek, aki nem ilyen, nem értheti meg.


Azért hajrá. :D

2012. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!