Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátnőm biszex. Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm biszex. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ez önmagában nem is zavarna, de mikor látom, hogy más lányok is hajtanak rá akkor el uralkodik rajtam a féltékenység.

2012. febr. 4. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az normális hogy féltékenység uralkodik el rajtad ha a párodra hajtanak

az ellen meg nem tudsz tenni hogy biszex

2012. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

3-mas :) te jársz jól !

Egyébként beszélj vele de ez semmiképpen nem lesz hosszútávú sajnálom :S ! De jobb megoldás lenne ha elhagynád csak szenvedni fogsz mellette !

2012. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
irigyellek xD
2012. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy elhagyni meg nem akarom, mert tényleg szeretem a csajt.
2012. febr. 4. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
csináljátok hármasban
2012. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ájron ***** válasza:
100%

Eredetileg beakartam írni hogy "örülj neki", de a tény hogy más csajok is hajtanak rá, megváltoztatja a dolgot.


Ugyanúgy figyelj oda, mert a szerelem az szerelem, még ha bisex akkor is. Ebből kifolyólag a megcsalás is ugyanúgy megcsalás, nem kaland vagy kísérletezés.

2012. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha nekem lenne egyszer egy biszex barátnőm...
2012. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Az enyém is biszex és együtt szoktunk csajozni. Nincs is jobb annál, ha a hálószobádban puncipalota van, hidd el nekem. ;)
2012. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy féltékeny vagy azokra a csajokra, akik hajtanak rá. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2012. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is biszex.

Ha téged szeret, akkor lehet együtt csajozni. Sok jó kisülhet belőle, és erősítheti is a kapcsolatot, nem feltétlenül rossz a dolog.


Ha viszont nem te vagy a biztos pont az életében, hanem csak egy partner, akkor jogos, hogy ugyanolyan féltékeny vagy (és lehetsz is) egy lányra.

2012. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!