Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nehéz fix srácot találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz fix srácot találni aki szeret szopni?

Figyelt kérdés
Vagy csak én látom azt, hogy mindenki a végén anált is akar?
ma 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szopok . Se nem dugnak se nem dugok.
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag orált keresek.

Nem vonz a sex fiúkkal.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is már egy jó ideje keresnék valakit, aki fixen lenne szopható (azaz, senki máshoz nem menne, de rám mindig számítana). De annak se lennék ellenére, ha kölcsönös lenne.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert néha kell a cucc fenékbe is, nem elég a szájba…
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pl csak szopni akarnék. Aztán vagy anált akar az aktív, vagy engem is szopni, de ritkán elég az ha csak én szopok. Pedig más nem érdekel..
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én enyhe biszexként csak szopatnék, másba nem mennék bele.
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Én csak szopnék. Nem kell más.

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért törölted a válaszomat?
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon örülnék ha találnék valakit akit lelhet szopni és utána megy mindenki tovább:)

Egy aktív férfi jó lenne

ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy haverom, akivel nyomtuk rendszeresen a közös hokit, meg az orált, de előbb utóbb (jó, eltelt néhány év) ő is többet akart, análozni akart meg miegyebek.


Azóta akárkivel összehoz a sors mindig ez a vége, szóval osztom a tapasztalataidat. Tök jó lenne valaki, aki helyén kezeli ezt az egészet és ugyanaz a hozzáállása, mint nekem. Kiverjük együtt, egymásnak és leszopjuk egymást max.


28F

ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!