Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy hetero férfi miért csinálj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero férfi miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Napok óta foglalkoztat egy kérdés, amire remélem választ találok! Teljesen össze vagyok zavarodva. A lényeg..

Én mint meleg srác, szerelmes vagyok valakibe, aki nem tudja azt sem, hogy meleg vagyok és azt sem, hogy szeretem. Egy olyan helyen dolgozom, ahol nem tudom miért, de a hetero ferfiak igen csak szeretnek a férfiakkal hülyéskedni, teszem fel megujjazzák őket menet közben, vagy éppen megkurják ruhán keresztül a másikat! Ez a csávó akiről én most beszélni fogok, 33 éves 12 éve hetero párkapcsolatban van. Jó barátok vagyunk, munkatársak. Nagyon szereti a nőket és túlságosan szereti a pinát! Na a kérdésem a következő. Múlt héten születésnapja volt, meghivott, elmentem hozzá. Mire oda értem, már ott volt a társaság nagy része, nem voltak túl részegek de már volt bennük pia, bennem is. Aztán nem tudom hogyan, elkezdtünk beszélgetni és kért tőlem a szájára egy puszit. Adtam neki. Majd rá pár órára mégegyszer szájon pusziltam. Egy hetero miért csinál ilyet? Szerintetek ha tudta volna hogy meleg vagyok akkor is megteszi? Mondjam el neki ezek után?



okt. 19. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"megujjazzák őket menet közben"


:D


röptében a legyet, mi? :D

okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy mivan? 😂😂
okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes helyen dolgozol!?
okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hol dolgozol, börtönben?
okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Vannak ilyen srácok, annyira szeretnek dugni, hogy mindegy, csak luk legyen.

Ők azok, akik a 100 kg-s takarítónőt is megdugják, ha nincs más.

Lehet pasi is, ha nincs más.


Persze ehhez már inni kell nekik.


De a másnap elég kellemetlen nekik.

okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak ökörködésből csinálják az a másik szivatása.
okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű hogy heteró ember nem csinál ilyet, talán te se véletlenül írtad ki a kérdést a biszex témakörbe
okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 cinderella_ ***** válasza:

#7


Ez a nagypapa nekem kimaradt. 😅🤣


Kérdésre válaszolva:

Legközelebb talán már máshova kéri azt a puszit. Legalább felkészült leszel. 🤭

okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Mert úgy hetero, ahogyan három pár strandpapucs vagyok.
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!