Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pécsen hol van olyan hely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen hol van olyan hely ahol nőies passzívokkal vagy transz lányokkal lehet ismerkedni egy aktív úriembernek?

Figyelt kérdés
Biszexuálisként izgatnak a nőies fiúk vagy transz lányok. Izgat, hogy nőként kezelem őket és, hogy punciként tekintek a popsilyukra. Nem kifejezetten csak a szex érdekel, hanem mozi, kirándulás stb

okt. 15. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ritkaság. Én is bi vagyok, full aktív. (35)

Kedvelem nagyon a lányos bugyis fiúkat, femboy, sissy, transzi.

Pár éve sokat keresgéltem én is a neten. De nem igazán találtam. Sikerült beszélgetnem kisebb-nagyobb ideig néhánnyal de tali sosem alakult ki.

Meleg vagy biszex társkeresős vagy ismerkedős csoportokban nézelődj a facebookon. Vagy Romeo esetleg hotbull...


Facebookon egyszer ismerkedtem egy transzi csajjal, Pécs mellett lakik. Mint kiderült a mai napig a rosszlányokon hirdeti magát. Na vele megint olyan, hogy forgalmasabb a segglyuka, mint a vasútállomáson a resti wc... A ribik meg nálam nem pálya.

Szóval nehéz ügy.

okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes nyelv ez a magyar :)

A popsilyuk és a popsijuk is helyes szó :D

okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 igen, amikor írtam nekem is feltünt. Pont azért nem raktam többesszámba. 😀
okt. 15. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszlányokon most van ott nálatok olyan aki jó és kedves!
okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 gondolom az “M” betűsre gondolsz. Valóban gyönyörű és ha tényleg kedves akkor egy főnyeremény lehet.

Azonban nekem az első szex előtt kell az összeszokás az ölelkezés, egymásra hangolódás. Összebújva beszélgetni, simogatni egymást, viccelődni stb

Ha telefonban elmondom, hogy 2-3 órát maradnék de az első 2 órában csak beszélgetni akarok, kiszámláz nekem egy vagyont…😀

Nekem nem csak a szex számít….a R.L.-on meg csak arról szól minden, futószalag effektus mert jön a következő és haladjunk gyorsan tovább.

okt. 16. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, Melanie nekem hatalmas élmény volt! Olyan jól éreztem vele a dolgot hogy azt mondtam hogy életemben először számba is veszek egy kukit. Azóta se tettem meg, de vele bármikor.
okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# el is élvezett a csaj? Miket csináltatok?
okt. 16. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
69 nekem elegendő volt és sajna én extra gyors lettem így nem folytattam rajta. De brutál feelinges a szőke szilikonos csajt szopni! :) és jót beszélgettünk. Ismétlés elmaradt, azóta pedig párkapcsolatom van.
okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!