Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Felizgat hogy a párom más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat hogy a párom más nővel is szokott lenni?

Figyelt kérdés

Mostmár teljesen bizonyos a dolog hogy mással is dug.Én bi vagyok és olyan gondolataim vannak mikor rá gondolok hogy rossz érzés de annyira izgató hogy valamiért nagyon nehéz megállni hogy ne masztizzak. Elképzelem ahogy együtt vannak és még az is izgat hogy biztosan bejönne nekem a nő.

Miért alakulhatott ez így?

Ennyire elcseszett lennék még ilyen téren is?

Másnál is volt ilyen?

Ki lehet ezt "nőni"?



#szex #izgatás #harag #Félrejárás
ma 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ilyen elcseszett vagy.
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Dobd fel neki a hármas gondolatát. Tuti bejönne neki. 27N
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Hármasban nem akarja a párod veletek csinálni?
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Sajnállak, hogy annyi önérzet és tartás sincs benned, hogy elhagyd. Ehelyett nevetségessé teszed, megalázod magad és szerinted ez még normális is, mert csak egy fétis.
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

A kapcsolatatokra nézve nem tudom milyen hatással lenne ez,illetve ott a kérdés hogy miért lépett félre?

De ha megosztod vele hogy tudsz arról hogy o massal is van és teged eppen ez izgat akkor lehet hogy tudtok igy lenni. Sok kapcsolatban van 3. fél szexnél.

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha feldobnám a hármas lehetőségét akkor kiderülne rólam az is, hogy jobban bi vagyom mint amennyire ő gondolja, kiderűlne hogy tudom hogy mással is van, az is hogy honnan tudom, és lehet az ő szemében is túl menne ez minden perverzitáson és tabu dolgon ha elmondanék neki mindent. Nem szivesen kockáztatnám ezt. Olyan jó lenne ha lenne más megldás is, de az a bajom hogy csak az őszinteség lehet jó irány.
ma 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj az őszinteséggel?
ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy minden kiderül és még magamnak se igazán tudom bevallani.
ma 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nyíltan vállalom párkapcsolatban is hogy biszex vagyok. És ha szeretne más nővel szexelni akkor szóljon és menjünk, csináljuk hármasban.
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A te vágyaid kevésbé ciki dolgok, mint az, hogy a pasid nem tisztel téged, és hazudik neked. Nyugodtan mondd el neki, és még így is szerencsésnek érezheti magát, hogy szakítás helyett esetleg hármas szexben lesz része.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!