Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok nektek izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok nektek izgató fiúnak elsőnek lenni?

Figyelt kérdés
Volt is már akinek elsők voltatok? Nekem tini korom óta vágyam kipróbálni pasival csak nem jött még a lehetőség
szept. 3. 13:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én korábban egy haveromnak voltam úgy első, hogy még nem volt fiúval. Sejtette rólam, hogy van bennem hajlandóság, ezért felvetette, hogy kiverhetnénk egymásnak. Nagyon hamar kemény volt a farka a kezemben, ez engem felizgatott, amit rögtön észre is vett. Mondta, hogy őt még senki sem szopta, pedig nagyon kíváncsi rá, hogy milyen lenne, és lenne-e kedvem hozzá... 3 perc múlva csukott szemmel telelőtte a szám, úgyhogy biztosan jól esett neki. Utána sajnos nem adódott több ilyen helyzet. Azóta is eszembe jut, hogy milyen jó lenne időről időre találni valakit, akit először lehetne ilyen élményben részesíteni
szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki az első volt nekem. Az első férfi, akit leszoptam, az első, aki megdugott. De az addig magát heterónak valló barátomnak én voltam az első férfi a szexuális életében. Mindegyik elsőség izgató, és ha a partnerek figyelnek egymásra, csodálatos tud lenni.
szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon bejonne, 31 bp
szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első lenne, de még nem találtam rá megfelelő alkalmatosságot... 30 Hajdú-Bihar
szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, imádom, ha elsőnek engem nyom tele 🙂
tegnap 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne, ha összejönne :D De csak olyannak, aki nem erőltet semmit, és első alkalommal nincsenek hatalmas elvárásai.
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

18:23


Állok rendelkezésre. Hány éves vagy?

tegnap 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17: 36, és te?
tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!