Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 15 cm -es pénisszel szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 cm -es pénisszel szerintetek jó cuckold férj lehetek? Nem túl nagy hozzá?

Figyelt kérdés
Vastagabbat és hosszabbat is könnyű találni, de ketrecbe tuszkolás lenne az igazi, nem nagy hozzá?? Hogy lehetne ekkora méretet jól megalázni? Nem nagy hozzá? Mármint az alázáshoz.

#méret #kapcsolat #cuckold #cuckold férj
szept. 2. 21:13
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Persze, az incel hülye álmaidban maximum :) Szerintem a csajok jobban tudják akik megmondják hogy több 16 centi alattival találkoztak mint felettivel.
szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
55%
Nyugtasd magad akkor ezzel a f*szsággal. Hátha akkor nem lesz kicsi a péniszed. :D
szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
15.5 és 4.5 vastag szóval nem kicsi, minimum átlag vagy talán kicsivel felette. Te meg verd magad arra hogy 17 az átlag, legyen mire fogni a hülyeségeidet :)
szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Hát mikor kielégítettem szájjal a csajom szeretőjét akkor sokkal nagyobbnak és vastagabbnak tűnt mint az enyém. Úgy kellett tuszkolni, hogy lemenjen a torkomba, meg a szerelmem is mondta, hogy mennyivel nagyobb volt mint az enyém, mármint a 20-as, szóval jaa.
szept. 5. 18:30
 25/43 anonim ***** válasza:
De jobb is volt vele a csajodnak ? Ott hagyna egy nagyobbért ?
szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Jobb volt neki, de nem hagyna ott, ez cuckold fétis. Szeretjük egymást, csak ritkán szexelünk, többnyire kiveri, vagy addig rúgja-üti a golyóimat, hogy elélvezzek. Többnyire segítek neki, hogy minél több és jobb pasival lehessen.
szept. 5. 18:50
 27/43 anonim ***** válasza:
De ő is engedné neked ha lehetne más nőd ? De kicsinek tartja a péniszed vagy csak annyi hogy a nagyobb jobb de a tiéd is elég neki ?
szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Nem én nem lehetek mással. És igen, az enyémet kicsinek tartja, és a nagyobb jobb persze. Az a lényeg, hogy a férfiasságomban alázzon meg és vegye el tőlem. Párszor volt olyan (remélem még lesz is), hogy a pasija után csináltuk, és alig érezte, hogy benne vagyok, mert előttem jól kitágított a srác. Na az volt az egyik leg megalázóbb:)+ még oltogatott is közbe a kis szivem xdd
szept. 5. 19:13
 29/43 anonim ***** válasza:

De most úgy a fétisen kívül is kevésnek tart vagy amúgy nem ?


Mert azért a 15 nem kicsi.


Oké neked ez fétisde, de én max akkkr engedném ezt ha én is félre léphetek.

szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Rentegeg férfinek hasonló mérettel erős komplexusa van, szóval elég könnyű alázni. De a válaszadiból úgy látom kapod is rendesen az alázást, úgy látom kapod alaposan amit kérsz, szóval nem egészen értem mi a problémád.


A leírásodból az az érzésem, hogy a barátnőd szeretőivel többet szexelsz mint a barátnőddel. Én nem bírnám ki, hogy ne szeretkezzek a párommal rendszeresen. Mondjuk én a megalázást sem bírnám.

szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!