Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Haverom biszex lehet vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom biszex lehet vagy csak nagyon kanos volt?

Figyelt kérdés

Strandoltunk a heten haverommal meg 2 lany, mikor vegeztünk elmentünk atöltözni haverommal es egy öltözökabinba mentünk be, mert mashol nem talaltunk szabad helyet.

Haverom mondta atöltözesnel hogy iszonyu kanos meg hogy ugy megdugna az egyik csajt akivel mentünk,mert direkt felhuzta.

Egy idő uta mondtam neki hogy verje ki itt ha mar nem birja.

Egy ideig nem akarta de aztan elkezdte.

Persze ugy hogy lattam.

Erre megkerdezte hogy nem e akarnam fogni neki miközbe kijön.

Valahol izgi volt a szitu igy megtettem neki, de azota nem ertem hogy ezt miert akarta.

Biszex lehet? Vagy csak nagyon kellett neki?


aug. 16. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindketten azok vagytok.
aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Fiatalon előfordul hogy ennyire kanos valaki 😃 de enyhe bi biztos van benne
aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Plusz izgalom. Nincs ebben semmi rossz. Nem jelent semmit
aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindkettő egyszerre. Nagyon kanos biszex. Illetve mindketten azok vagytok, de ez alapvetően jó, mert plusz egy kapcsolódási pont a haverral, amiben jól tudjátok érezni magatokat. Amúgy ebben a durván felizgult helyzetben nagyon fullosan heteronak kell lenni ahhoz, hogy ne jusson eszébe mindkét félnek, hogy akár egymásnak is lehetne csinálni. Ráadásul biszexként sokkal színesebb lehet a szexuális életed, mint eteróként.
aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon kanos volt a csajtol

Meg lehet enyhe bi hajlam

aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólokat erősíteném. Mindketten biszexek vagytok, de ezzel nincs probléma. Ha élveztétek, akkor ideje szintet lépni:)
aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Te veted fel, hogy verje ki előtted, és ő a bi :D


Ha már ott van valaki más, akkor persze, hogy jobb, ha ő csinálja neked, mint te magadnak. (ha csak fogja is)

aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg biszex. Bár én fel is ajánlottam volna neki, hogy rendszeresen lecumizom, ha kanos:))
aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, biszex és nagyon kanos.
aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy biszex.Ahogy te is.

Üdv a klubban 😁

Szerintem vágyni fogsz még rá,én is így voltam.

aug. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!