Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha most ki akarom próbálni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most ki akarom próbálni, hogy egy másik férfi megdugjon, akkor ti mit javasoltok, hogy idősebb, velem egykorú vagy fiatalabb aktívot keressek erre a célra?

Figyelt kérdés

Én 32 éves vagyok és elhatároztam magam, hogy ki akarom próbálni a passzív szerepet.

Kizárólag idegen aktív férfi jöhet szóba.


Felizgat egy velem egykorú normál testalkatú szőrtelen férfi is, de nagyon izgat egy 50-es, 60-as kövér, szőrös férfi is...

De nem tudom, hogy melyik korosztályban érdemes keresgélnem.

Ti mit javasoltok?



aug. 7. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A második kategóriából bőven túltermelés van,mármint a kövér,öregekből. Nem győzöl majd válaszolni a privikre,meglátod !
aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem.

De azt lehet tudni, hogy melyik korosztályban van a legtöbb esélyem normális aktívot kifogni, akivel élvezhetem az első alkalmat?


Tehát, aki figyel rám, úgy dugna ahogy én szeretném és nem csak magára figyelne:)?

aug. 7. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a személyes szimpátia fontosabb mint a kor. Amúgy valószínű, hogy könnyebben találsz egy idősebb pasit aki figyelmes veled, mert ők nehezebben jutnak egy 32 éves szűz férfi popóhoz, ezért jobban értékelnek téged.
aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyat, aki maximálisan bejön.

Én is 30+-osan estem át rajta, nekem kifejezetten az egyetemista korú, kissé feminim srácok jöttek be. Nem mondom, hogy könnyű volt ilyet találni, de végül találtam egy 18 éves srácot, aki az érettségi bankettje másnapján megdugott.

A személyiség és a hozzáállás meg nem korfüggő.

aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet választani akkor szerintem egy 40-es aktivat keress aki azért figyelmes is.

Egy kis beszélgetés és kiderül.

Ez saját tapasztalat :)

Nagyon jó volt.

aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mivel kb 20-nak nézek ki (hiába vagyok 32) ezért még egy 36 éves mellett is sokkal fiatalabbnak tűnök:)

de akkor a 40-es 50-es korosztályban érdemes akkor keresgélnem ezek szerint:)

aug. 7. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elsőre mindenképpen egy tapasztalt, megbízható, RÁD FIGYELŐ idősebb férfit javaslom! Tudom, mit beszélek, - a legtöbb embernek csak a szex a fontos, de a kezdőnek sokkal több kell és sokkal több odafigyelés kell!!! Ez volna az alap és azért, mert az elsőt ha elrontja valaki - egy gyorstüzelő, egy önző, egy numaravadász, egy tapasztalatlan... stb, akkor lehet, hogy vége is a szép jövődnek! Szexualterapeuta vagyok, tudom, mit beszélek! Ahogyan régen az apuka elvitte kisfiát a k.nénihez a Házba, rábízta a legtürelmesebb és legügyesebb"tanítónénire", így a sok tapasztalat szerint a kezdő bi-, meleg jelöltnek is át kellene esni egy igazán emlékezetes, - akár gyertyafényes, vacsorás, fürdetős, vagy amit szeretnél-kezdetű és a belépéstől az ajtózárásig figyelmes, TAPASZTALT, beszélgetős, jóindulatú idős(ebb) férfire! Egy jó karban lévő "nagypapára","tanárbácsira" aki egyben barát és apuka és tanár és minden. Vannak jótestű, sármos, jóindulatú idős férfiak, - bennük már kialakult az az érzés és segítőkészség, ami a kezdőknek kell!!! Ne rotsd el a jövődet futó kalanddal, önimádóval, gyorstalpalóval stb... Add meg a módját és avasd be, hogy mit szeretnél, hogyan - és egy ilyen "apuka" majd vigyáz a lelkedre, s teljesíti vágyad, elindít egy szép, élhető világba... Ha ilyent találsz, akkor boldog és szép lesz az ilyen életed, mert tudni fogod, milyen szép lehet az általad megálmodott ILYEN-élet... Sok sikert!
aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Egy 40-es aki figyelmes és tapasztalt vele jól jársz.

#5

aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nálam bő 25 évvel idősebb férfi dugott meg először. Ismertük már egymást régebbről. Többször voltunk már együtt, leszopni egymást. Aznap este úgy alakult, hogy nem csak szopás volt, hanem meg is dugott a gyönyörű, az átlagosnál nagyobb farkával. Lassan dugta be, és mindig, amikor beljebb dugta megkérdezte, hogy fáj-e, és mehet-e beljebb. Tövig ért, kicsit várt, hogy szokjam, hogy bennem van egy fasz. Majd egyre gyorsuló tempóval megdugott, és belém élvezett. Annyira jó volt, hogy azt kívántam, soha ne húzza ki.

Ha egy ilyen figyelmes partnert találsz, életkortól függetlenül, te is élvezni fogod.

aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is a 60 fölöttiek izgatnak
aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!