Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Összejönnél olyannal heterokén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal heteroként, akiről tudod, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés

júl. 15. 09:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Nincstovább! Kösz.

Egyenlőre nem vagyok a kedvesed ;)

Ismerem ezt a szöveget, ez a része igaz is. De (szerintem) az is igaz, hogy ha valaki bi, akkor igenis hiányozhat neki annyira a másik nem, hogy nem megcsal, hanem szakít.

A bi-séggel miért feltéltlen a megcsalást kapcsolod össze?

júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 38/F
júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Nincstovább ***** válasza:
73%

#11

Kedves akartam maradni, annak ellenére, hogy általánosítasz, ezért használtam a "kedvesem" megszólítást... Biszexuális vagyok jelenleg 3 éve házas. 4,5 éves vagyok együtt a férjemmel, előtte pedig egy 10 éves kapcsolatom volt. Bármily hihetetlen a hosszú kapcsolatomnak nem azért lett vége, mert nővel akartam lenni, hanem azért, mert egy keményen bántalmazó, alkoholista férfi volt. Egyiket se csaltam meg, akkor csak baj van a te elméleteddel. Nem a bi-séggel kapcsoltam össze, hanem a bizonytalansággal :)

júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
13) a nok tobbszor kibirjak, mint a ferfiak. De a pasid passziv bi, tuti megcsal, vagy fetfival kepzelo el mikozbe vele vagy
júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyezne a természetünk, nem zavarna ha a barátnőm a lányokat is kedvelné! f.
júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14%
Biszex nővel igen aki nem feküdt le biszex férfival, és nem is vágyakozik rá.
júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Biszex férfiként egy biszex nővel vagy biszex férfival jönnék a legszívesebben össze.

Sem heteró sem meleg ember nem passzol hozzám olyan mértékben, elméletileg.


Aztán mégis 20+ éve egy heteró nővel élek együtt.

júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Nincstovább ***** válasza:

#17

Köszönöm. Úgy érzem az emberek többsége nagyon is aluliskolázott a témában🤦🏼‍♀️ Sőt… az nem kifejezés. Mintha a monogámia az identitástól függne…

júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó; bocs, de másodszor olvasom itt, identitás kifejezést az orientáció helyett.


Nem okoskodni szeretnék.

Nemi identitás: mi a saját nemem? Szexuális vonzalomról itt nincs szó.

Szexuális orientáció: milyen nem(ek) vonzó(ak) számomra.


És talán erre gondoltál: az önelfogadás része, mikor a szexuális orientációd az identitásod (=énképed) része. De ebben az esetben nem a nemi identitásról beszélünk.


Bocs, de ezt ki kellett fejtenem, hogy ugyanarról beszéljünk.

júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Nincstovább ***** válasza:

#19

Köszönöm a kijavítását igen, orientációra gondoltam😊

júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!