Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk/lányok! Volt nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Volt nektek valaha is közös élményetek azonos neművel?

Figyelt kérdés
Itt legfőképpen barátra/barátnőre gondolok most és gondolom kamaszkorban jellemző egy kicsivel jobban ez, amikor sokan kíváncsiak
júl. 12. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
#1 mondd ezt a lányoknak is, miközben mingyik már buzul... vagy úgy viselkednek :D
júl. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak nagyon kis koromban volt legjobb baráttal, 7-11 évesen kb. akkor még azt sem fogtam fel hogy hupsz, ez a saját nemem xd csak izgalmas volt

Mára már mondhatni teljesen heteró vagyok. de abban az időszakban sem tetszett a saját nemem vagy ilyesmi. legjobb baráttal vol csak, de nem tetszettek csak az izgalom miatt akkor is.

Most csak ami "feltűnő", hogy izgatnak a szép feminim lányok, farokkal (is).

júl. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,tiniként volt.
júl. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen 3 osztálytársammal egy nyári unatkozásban közös maszti majd egyikük mikor ketten maradtunk leszopott ami egyben első szex is volt az életembe. Olyan nagyon jól csinálta hogy azóta is etalon. Később még párszor leszopott csak akarta hogy én is és mivel nagyon nagy farka volt meg sok spermája én nem szívesen szoptam le. Sőt a mai napig senkit se szoktam. Na és így hogy én nem akartam így ő se szopott.kb 25-30x volt így is…
júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno még alsó tagozatos iskolásként egy sráccal megmutattuk egymásnak a farkunkat, illetve nem emlékszem már pontosan, de lehet be is kaptuk próbaképp, viszont ez tényleg homályos már.


Ezen kívül középiskolában volt egyszer az öltözőben, illetve kolis évem alatt is egy-két alkalom. Aztán pedig 20 évesen egy haverral, akivel mai napig összeülünk kiverni közösen, ha nincs más :D


28F

júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon is sok.
júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, hát egészen szép arányban vagyunk itt… várok ám még válaszokat bárkitől, de csak ha volt :)
júl. 12. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki akar ilyen élményről dumálni, írhat privátot.

21 f

júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!