Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Van olyan fiús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Van olyan fiús vágyatok amit még nem éltetek ki? Mi az?

Figyelt kérdés
Nekem pl az alárendeltség ilyen egy másik velem azonos neművel. F
júl. 8. 08:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi szexi full csajos femboyt megszopatni, megdugni.
júl. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még semmit :(
júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak egymásét kiverni miután együtt pisiltünk egymásra,gatyába!
júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Femboyokról szoktam fantáziálni, ahogy leszopnak és csak erre kellek nekik mint valami tárgy. Vagy kinyalatják magukat velem és meglovagolnak és utána megint csak akkor vesznek elő amikor szopnának vagy dugatnák magukat.
júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos alkatú, de nagy farokkal megáldott fiatal férfi partnert rendszeresen kényeztetni orálisan úgy, hogy csak nekem "spórol", senki másnak nem ad.
júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még semmilyen fiús vágyamat nem éltem meg, de az alárendeltségről gyakran fantáziálok. Például olyasmiről, hogy két lány meghív magához szexelni, ott szerepjáték miatt kikötöznek, és ekkor behívnak 1-2 tucat pasit, akik mind megdugják a számat és teleélvezik a testem. Közben meg a lányok izgatják farkamat, de nem hagynak elélvezni amíg mindenki nem végzett rajtam.
aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!