Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnék fleshlightot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék fleshlightot venni a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Igazából meg tudom venni csak itthon nem tudom hogy hova rakjam hogy ne találják meg

júl. 5. 09:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

15-ös vagyok.


Sajnálatos, ha kevés olyan szülő van, aki bizalmi alapú nevelésen van.


Nekem nagy mozgás szabadságom volt anno, azt kellett betartanom, amiben megállapodtunk. Viszont ha nem tartottam be!

júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A fleshlight elegge nagy, nehez elrejeteni. Miert nem rendelsz egy kissebb maszturbatort? Vannak sima szilikonok is. Jo erzes azzal is es siman kis helyre elfer.
júl. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Le a kalappal, 15-ös válaszoló. Én 28 évesen tudtam végre elköltözni otthonról, de addig anyám folyamatosan kutakodott a szobámban, megtalálta a Fleshlightomat is, pedig nagyon jól elrejtettem, csak kb. hetente kipakolt minden fiókot, szekrényt stb., hogy megnézze, mit vettem magamnak. Nagyon kellemetlen volt, 26-27 éves voltam, amikor ordítozott velem, hogy ilyet nem tarthatok az ő lakásában.
júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: sajnálatos nagyon, hogy valaki így viselkedik szülőként.

Én elég hamar tudtam, hogyan szeretnék nevelni.

Nagyjából össze is jött. Szerintem több energia, mint a tekintélyelvű, de élvezem.


A gyerekem pedig nem a tulajdonom.

júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
#23 A Fleshlight nagyon kell egy srácnak. Szomorú, ha anyukád ezen problémázott.
júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!