Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Uj varosba uj munkahelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uj varosba uj munkahelyen ujak vagyunk a sráccal, akivel jóban is vagyunk, azt mondta, hogy le...na, ha engedném? Megilyesztett.

Figyelt kérdés
30-as éveim elején jaró férfi vagyok, ugyan nem vagyok házas,de élvezem a nők társaságát.Nemrégiben új városba, munkahelyre kerültem, és van hasonló korú kolléga, időnként jobb híján sportolni, teniszezni, uszni és pecázni is szoktunk. Azt veszem észre, hogy nagyon alaposan megnéz, kifejezetten sokat bámulja az intim zónámat, pld a farkamat fürdgatyán keresztül, ra is kérdeztem, kerek perec megmondta, hogy le...na, nem érdekel a dolog, de a tudat alattimba meg foglakoztat, milyen lenne..én magam is elcsodálkozom magamon. Egyenlőre nem történt semmi, érdekel is meg félek is a dologtól.

#Megijedtem, de hajt a kiváncsiság
júl. 3. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki egyszer. Mit veszthetsz? Nem kell reklámozni. Több srác csinálja, mint gondolnád.
júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biszexként is gondolok magamra, bár tapasztalatom még nincs szexuális. Én benne lennék a helyedben, miért ne..? Még viszonoznám is szerintem ha igényes magára a srác.
júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is érdekel a dolog, lehet érdemes lenne belemenni. Ha mégse jön be legalább kiderül és utána nem fog foglalkoztatni a dolog.
júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs barátnőd és nem undorodsz a sráctól, engedd neki. Mondjad, hogy nem biztos, hogy élvezed,még nem tudod, akkor hagyja abba.

De szerintem jobb mintha magadnak vered, elhiheted.

júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bele kellene menni.Az idő rohan.Aránylag fiatal vagy.70 évesen nem kapsz

ilyen ajánlatot.Egyébként a legjobb dolog és hidd sokkal jobb mintha egy

csaj szopna le

tegnapelőtt 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én bevállalnám a te helyedben ha szép a srác
tegnapelőtt 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!