Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Teljeskörű STD teszt és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljeskörű STD teszt és ajánlott védőoltások?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem, hogy a saját nyugalmam érdekében teszteltetnem kellene magam. Létezik olyan laborvizsgálat, ami az összes STD-re kiterjed?

Illetve milyen védőoltásokat lenne érdemes beadatni?

(20/F/Bi)



tegnapelőtt 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Én szívesen adnék neked védőoltást ;) f/bi
tegnapelőtt 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a HPV ellenin gondolkozom, láttam legutóbb egy fütykösön, hogy nemi szemölcse van, hát a közelébe nem mentem…

Szifiliszre és HIVre szürtem legutóbb magam, mindkettőt vérvétellel lehet.


Sajnos többről nem tudok a közelemben, amit megcsinálnak laborban, de én is fontolgatom.

tegnapelőtt 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak ez tántorít vissza hogy nehogy elkapjak valamit. Én odafigyelek de nem biztos h más is. Sok a felelőtlen fiú. f/bi
tegnapelőtt 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az utolsó írta, így vagyok én is ezzel.


Így eljutottam addig, hogy csakis egymás melletti maszti megy, senkihez nem érek, és senki nem ér hozzám. Túl sok mindent láttam már. Van pár nemi betegség, ami egyértelműen látható. A többsége viszont nem.


Én egyikből sem kérek.

tegnapelőtt 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!