Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Személyes ismeretségnél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyes ismeretségnél, miként, milyen módon tudhatnám meg egy számomra vonzó srácról, akinek van barátnője (beszélgetés alapján), hogy biszex vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijövünk, jókat beszélgetünk, amikor találkozunk, totál egy hullámhosszon vagyunk. De én biszex lévén szívesen mennék tovább a barátságnál vele. ;) Eddig csak netről voltak bi élményeim, személyesen még senkivel nem jöttem össze a hétköznapokból.

jún. 22. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Itt a lényeg, van barátnője!

Mit akarsz tőle?

jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Foglalt. Még ha biszex is véletlenül, ne keverd bele egy megcsalós szituációba, szerintem.
jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járunk, bár én a vonzódásnál többet érzek iránta. Viszont igen....van barátnője, szóval mindegy is igazából. 😧
jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó korod?
jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4-es. Ez miért lényeges?
jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Érdekel:-)
jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamasz srác vagyok már, ha ez érdekel. :)
jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Kár..Egy fiatal 18-23 éves srác jól megdughatná a seggem..
jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazán hasznos infó, de mennyiben kapcsolódik vajon ez ahhoz, amit írtam??? :)
jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ne 2 accountot használj..
jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!