Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan sikerült hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült hasonló partnert találnod?

Figyelt kérdés

33 éves srác vagyok, és próbáltam szintén kezdő srácot találni akivel kialakulhat valamiféle haveri alapon ismerkedés aztán ki tudja. De nem jártam sikerrel. Volt akivel találkozóig eljutottunk de abszolút nem volt kémia a részemről sajnos, mert hát kissé igénytelen volt a fiú. Volt akivel stimmelt a dolog. Aztán mindenféle ok nélkül vagy ki nem kifejtett okkal de eltűnt a srác. Nektek hogy sikerült partnert találni? Szívesen elengedném ezt a vágyamat de sajnos úgy néz ki, hogy nem sikerül és csak szenvedek benne.

Köszi ha olvastad, szép napot!



jún. 20. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen dolog.a biszexek nehezen vállalják fel a dolgokat,érzelmet meg nagyon ritkán.a melegek ezért nem szívesen bajlódnak velük.a biszex és biszex közötti kapcsolatról nem tudok nyilatkozni,mert jómagam homoszexuális vagyok.
jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes megfogalmazta, szerintem nagyon pontos.


Mondom ezt biszexként.

Àltalánosítás következik:

A melegek nagyon mást keresnek, mint a biszexek.

A legtöbb biszex nem tartós kapcsolatot keres, akkor sem, ha mindez csak a szexröl szól. Vagy pont ezért.

Hamar lelépnek, keresnek egy másik férfit, mert érzelmileg nem mennek bele. Ez leginkabb azon biszexekre vonatkozik, akik párkapcsolatot nem tudnak saját nemükkel elképzelni, csakis közös hancúrt. Arra pedig folyton új partnert keresnek.


Vannak azonban olyan biszexek, akik tartós párkapcsolatra keresnek partnert akár a saját nemükböl is. Ök a nem kezdö biszexek többnyire, és ök sem keresnek kezdö biszexeket, pont mint a melegek, akik már megjárták.


Ùgyhogy kezdö biszexként valószínü egy másik kezdö biszexel fogsz tudni elsö tapasztalatokat kezdeni, aki valószínüleg hetero párkapcsolatban van, és ha össze is jön valami, akkor többet nem látod, mert annyira kezdö, hogy a történtek után lelép, mert az identitásába mégsem fér bele, meg mert fél, hogy mégis érzelmileg belemegy, ha rendszeres lesz a találka.


Ìgy a kezdö biszexek folyton más kezdö biszexekkel ismerkednek, akik folyton váltogatják a partnereiket, valszeg mindezt titokban, hetero párkapcsolatuk mellett.


Saját tapasztalatom:

Mindezt én így tapasztaltam meg az elmúlt 10 évben, mióta nyitottam a saját nemem felé.

jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon - nagyon korrekt,alapos és mindenki számára értékes, amit a 6-os válaszban olvashattunk. Jó lenne,ha sokan megfelelően értelmeznék és főleg, megfelelően "alkalmaznák" ezeket a gondolatokat.
jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

A kapcsolat a többségnek monogámiát jelent. De csak a többségnek.


A monogámia pedig sok ember számára mást jelent, mint ami a köztudatban van.

jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mindegy kinek mi a kapcsolat, a lényeg, hogy mivel ket emberbol all (mivel meg a bik is monogam kapcsolatban vannak, attol hogy ok basznak szolni hogy polik) nekik kell donteni hogyan elik meg. Nem pedig egynek....
jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképp tapasztalom ezt. Nekem van egy gyerekkori barátom, akivel csináltunk már ezt-azt, de szépen ahogy telik az idő egyre kevesebbet tudunk már találkozni, így kerestem én is mindent és mindenho, de sajnos semmi olyan nem volt az elmúlt 2 évben, ami maradandó, vagy értelmes lett volna.


Én érzelmeket, meg kapcsolatot nem keresek, viszont egy jó haveri viszonyt annál inkább. Beszélgetni, még akár - ha van - közös hobbin osztozni stb belefér.


A legtöbben nyél melegek és egyből azt akarják, hogy gyomorig tegyem be, vagy érzelmekről beszélgetnek, illetve a biszexek eltűnnek, nem megbízhatóak, igénytelenek. Elnézést az általánosítás miatt, tisztelet a kivételnek.


Szóval nehéz ez a dolog.


30/F

júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is már egy jó ideje szeretnék egy fiatalabb kezdő srácot találni, akivel ki lehetne próbálni 1-2 dolgot, de eddig nem sikerült. Vagy rögtön pár levél után, vagy az első találkozás előtt eltűnnek. Amikor ebbe belevágtam, aszittem, hogy ennél egyszerűbb dolog nem létezhet :D Hát tévedtem :D

Én a magam részéről annyit tudok tenni, hogy mindig hangsúlyozom, hogy mennyire fontos a diszkréció a részemről, mert tudom, hogy ez egy olyan dolog, amit nem sokan szeretnének, ha kiderülne róluk. Még nem adtam fel, de egyre távolabbinak tűnik a siker.

júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, és hozzászólók, ti hol laktok és hány évesek vagytok?
júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi már haverok voltunk és úgy alakult ki, szerintem ez tud a legjobban működni, máshogy én nem is próbáltam még ismerkedni
júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is ez a problémám ezzel.

Nyitnék a saját nemem felé de vagy nem jövünk be egymásnak. Persze ezzel nincs is gond.

Vagy pedig a szint ott megáll, hogy autóban gyors cumi, vagy erdő szélén valahol.

Ez nekem hogy is fogalmazzak igénytelennek tűnik, lehet van rá más szó akkor elnézést érte.

A másik pedig hogy mindenki gumi nélkül akar szexelni a ki tudja hányadik partnere után. Elkeserítő a partner keresés.

Nem utolsó sorban pedig a távolság az ami nehezíti a dolgot.

szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!