Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 30-as nős apuka vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as nős apuka vagyok, de néha úgy érzem lennék egy határozott pasi k. vája. Más is érez így?

Figyelt kérdés
Volt már dildó a popsimban, egyébként rengeteget meztelenkedem otthon.

jún. 11. 07:26
1 2 3 4
 21/31 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Pet környékén vagyok
jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
16.17.18 beszéljük meg szivesen segítek rajtatok. :)
jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%
Bikaként imádom kúrni a hetero férfiak seggét, miközben ők a feleségüket kúrják. De külön-külön is megkúrom őket egymás előtt, ha arra izgulnak.
jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
23) ők biszexek nem heterok🤣 Csak nem merik bevallani maguknak, bár ha mar a seggükben vagy, igazán jöhetne a felismerés...
aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

#23

A 23as vok. Egyébként igazad van, de ezeknek a férfiaknak a többsége titkolja a biszexualitását, és csak addig kívánja a faszt amíg meg nem kapja. Ha pedig megkapta, akkor elvan egy darabig mint "hetero", amíg nem kezd el megint viszketni a segglyuka... :D

aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%
25 -s nem mindenki van el utána. Engem például hetente többször megdugott a nős barátom. És volt hogy mellette egy -két alkalmi srác akik nő nélküliek voltak és már nagyon tele voltak. Ciki?
aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
74%
26) van aki inkabb a meleg fele huzodik a biszex skalan, van aki a hetero fele. Te mivel nem birod ki fasz nelkul, es a nos haverod sem ferfi picsa nelkul, gondolom inkab buzak vagytok. Csak legalább ne lenne nos..m
aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
55%

#26

Miért lenne baj? Amit kíván az ember, azt meg is akarja kapni.

Egyébként van egy nagyon jó barátom, aki a barátnője mellé szerzett magának egy kvázi élettársát, kiadta a lakásának az egyik szobáját egy jó srácnak, aki bejön a barátnőjének és neki is.

Hármasban jól elvannak, de a srác meleg és aktív-uni, úgyhogy a biszex barátomat legtöbbször ő kúrja, bár néha ő is kívánja a seggébe a faszt.

aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
53%

28#


Régebben volt egy barátnőm aki tudta, hogy biszex vagyok és, hogy volt egy nős pasi aki rendszeresen dugott. Azt i tudta, hogy mellett néha megdugott egy két paisi. Ezzel semmi gondja nem volt. Elfogadta, annyira, hogy ne kellejen titokban csinálnom, (már mint előle ne titkoljam) nála fogadhattam pasikat. Sőt néha együtt választottuk ki azt ki érdeklődött. Ő női szemmel nézte a pit. Nem egyszer nézette minket szexközben és mondta, látni, hogy mennniyre áttudjuk élni, hogy élvezzük az egészet és nem csak egy űritésről szól. Hanem az élvezetért csináljuk adunk kapunk.

aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
48%
29) ha ennyire nem birod ki sose pasi nelkul, miert noknel probalkozol?! Ezt sose ertettem... Főleg, hogy meg azt se mondhatod hogy nem csak uritesrol szol?!
szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!