Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kit izgat még fel a sperma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit izgat még fel a sperma látványa?

Figyelt kérdés
Imádom látni, amikor spriccel a sperma, főleg, ha jó sok. Nagyon felizgat. Szereti még valaki? Lányokat, fiúkat egyaránt kérdezem. :)

máj. 30. 23:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Izgat, ha én lövöm, s izgat ha én kapom :)


De csatlakozom #10. hez, ha a feleségem kapja, az izgat a legjobban :)

máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Engem is nagyon felizgat. Latni egy spriccolo farkat, erezni az ondo illatat, izet. Meg csak a sajatomat kostoltam sajnos.


28 bi srac

jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretném ha valaki jól szájba lőne!
jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is felizgat a látvány, mindig az jut eszembe, hogy milyen jó lett volna, ha a számban megy el így. Régebben volt is benne részem, illetve párszor én mentem el más szájában, az is jól esett.
jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon izgatna látni, ahogy spriccel :)
jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felizgat engem is, most vagyok 28, de már 20 évesen észre vettem magamon, hogy különösen izgat. Akkoriban vertük először együtt haverommal és az első néhány alkalommal csak néztem, ahogy spriccel nagyokat, mindig akkor élveztem el én is, mikor láttam őt elélvezni. Aztán mikor először az arcom előtt tapasztaltam ugyanezt, az volt az igazi :D
júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felizgat :D Eddig egyszer voltam sráccal, akkor is a számba ment el. De megnézném azt is ahogy spriccel :)
júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A látványa, az illata, egyáltalán maga az élvezet, ahogy kibugggyan, kilő, spriccel, nagyon izgató tud lenni.
aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Izgató a látvány, a hang, az illat számomra is...

54F

szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!