Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nős csaló biszexek, ti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős csaló biszexek, ti a házasságotokban már csak azért vagytok benne, mert kell a látszat és nyilván amiatt, amit felépítettek közösen?

Figyelt kérdés
A legtöbb biszex (főleg passzívak a prosztata miatt)jobban élvezi a szexet férfival, megfordult a fejetekben, hogy inkább élnétek férfival? Vagy ez a csiki-csuki élet így pont jó nektek?

máj. 29. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy nem akarják összedönteni az imízst :)

Soknál nagy bukta lenne,munkahelyén, otthon és a gyülekezetben,felekezetben is ugye. Mert sok vallásos,illetve képmutató van közöttük.

Nyíltan felvállalni nem merik,válni anyagiak és lakhatás miatt nem akarnak.Ha két nős pasi dugja egymást,akkor ott két család borulna.És sok olyan bi,nős van, aki szub és ocsmány dolgokat szeret kapni általában nem előnyös kinézetű és korú pasiktól.Még maguk is szégyellik,amikor egy ilyen szex után eljönnek.

Minden amit írtam, általam ismert férfiak elmondása.Még ha furcsa is:)

máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyenre gondoltam, de érdekel az ő szemszögük is... Akkor konkrétan, akikkel beszéltél kerek perec férfival élnének.
máj. 29. 19:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok kb milyen koroszályba tartoznak? Idősebbek, hogy ennyire "vallásosak" és félnek, hogy mit gondolnak róluk a többiek?
máj. 29. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak azért, lehet furán hangzik, de tényleg szeretem a feleségem, gyerekeim. Nem vagyok büszke arra amit teszek...

Számomra a szex se jobb, csak másabb.

jún. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Senkitől nem lehet elfogadni,hogy "nem büszke".

Kb hasonló ,mint a "dehát parancsra tettem " kifogásra, amire mindenki hivatkozott a történelem során.

Ha van tartás az emberekben, nem tesznek olyat,ami megbánható,vagy lelki konfliktust okoz.

jún. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, már szedem össze magam, hogy bevalljam a feleségemnek, hogy biszex vagyok. Talán megbocsát...
jún. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!