Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fíúk ti már vertétek ki így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fíúk ti már vertétek ki így?

Figyelt kérdés

Nagyon sok videoban lattam mar hogy amikor verik es aztan mikor eleveznek akkor a sperma spriccel egy nagyot

Ezt én hogy tudom elérni? 21 éves vagyok de még sosem sikerult olvastam olyat hogy nagyon sokáig kell kenyesztetni magad, mar volt hogy 1 órán át csináltam és a végém csak kifolyt nem lett spricc pedig el tudom kepzelni milyen jo erzes lehet

Valaki tud valami nagyon jo modszert?

Vagy valaki mar spriccelt?

Hogy csináltad hogy el lojjon a spermád?



máj. 22. 13:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez genetika, apró-csepprő változás lehet, de számottevő szerintem nem.
máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más. Van aki spriccel, de van akinek csak kifolyik. Nekem mindig nagyon nagyokat lő és sokat is. Akár egy gyors, pár perces maszturbálás végén is 8-10 spriccel megyek el.
máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen random. Nekem általában szintén csak kifolyik vagy picit spriccel, 2-3 alkalommal lőttem igazán nagyot, akkor több napot kihagytam, nagyon kanos voltam stb, de nem mindig jött össze azóta ezen feltételekkel se.
máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem alapból spriccel. Ha a hatamon fekszem, simán ellövök a fülem mellett. Olyan nem is volt még, hogy csak úgy kifolyt. Biztos genetika
máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem személyfüggő..?én pl spriccelek ha nem szexelek verem ki pár napig akkor simán 3+m is eltudok spriccelni és sokat

De minden alkalommal spriccelek

Mikor elélveznék minden izmommal szorítok és aztán hajrá

Amikor a napi5+l viz dolgon voltam rajta akkor valami brutálsok cucc jött hohetetlen mennyisèg szeretem látni ahogy elélvezek

máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Mindig spriceell, de nem tudom hogy hogyan
jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!