Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Közös maszturbálás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös maszturbálás után teljes identitás válságba kerültem... hogy jöhetnék ki ebből?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

ha már ez a kérdés fölmerül,hogy identitási gond,akkor bele kell törődni, hogy ötven százalék, hogy biszex vagy.

És az is maradsz, bármit is teszel ellene. Ez csak férfi felé tud erősödni, teljesen női oldal felé soha nem tud már visszabillenni.

Ettől nem leszel kevesebb, nem leszel rosszabb, nyugi.

ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért kéne kijönni belőle?

Szetintem inkább ki kell élni a vágyakat!

ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Nagyjából ez a probléma, főleg fiatalabb korban:

"Hm... mit is tegyek... MEGVAN! Itt az elágazásnál jobbra fordulok!"

A többség reakciója: "Haha, ez a hülye jobb oldali irányba fordult, mekkora lúzer, micsoda barom, hehe... Nem is lúzer, ez egy szemét állat!"

Erre megrémül Mr.Ifjúság, majd ekként okoskodik:

"Ööö..izé.. há... hát, na jó, mit is? Ja igen, höhö, eh... akkor.. akkor fordulok inkább balra!"

A többség reakciója: "Haha, ez a hülye balra fordult, mekkora lúzer, micsoda barom, hehe... Nem is lúzer, ez egy szemét állat!"


Konklúzió: ne törődj a kötözködőkkel, tedd azt, amit érzel, használd közben a józan eszedet mint szűrőt, plusz ne árts másoknak, kivéve, ha megtámadtak (de olyankor se kell túlozni). És együttműkődés, kompromisszumkészség szükséges, akivel amenyire lehetséges. Az ostobákat kerüld el messzire, ha lehetséges.


Ezt tudom javasolni öreg rókaként. Nem mondom, hogy mindig sikerül nekem, de többnyire már régóta működtetem eképpen magamat. Ha tudok, segítek is másoknak, amiben tudok, de az már egy másik vetület, arra most nem térnék ki itt írásban.

ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!