Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hány éves korodban vetted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korodban vetted észre magadon, hogy érdekel mások qkija?

Figyelt kérdés

2023. nov. 7. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
6. osztályos koromban, amikor egyébként is elkezdtem masztizni. Észrevettem, hogy nem csak az nagyon jó érzés, ha arra gondolok, hogy az osztálytárs csajokkal szexelek, hanem az is, ha arra gondolok, hogy az osztálytárs fiúkat szopom le.
2023. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Kuki? Huszonévesen lettem erre tudatos. Ovis koromban a "pánszexualitáshoz" álltam közel, már amennyire ilyen az ovis szerelem (fiú volt a kiszemelt). Gimiben a demiszexualitás is belekeveredett irányultságomba, konkrét lányokhoz vonzódással kiegészülve, a fiúkra pedig néha-néha figyeltem fel, és szinte teljesen lelkileg, tehát a kukijuk nem érdekelt. 12 éves koromtól szinte csak lányokra gerjedtem.


Biszex férfi vagyok, de máig nem izgat a férfitest, kivéve a farkat -tudatosan huszonéves koromtól izgat a farok-, azt is valamiféle demiszex módon.

2023. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
13
2023. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%
a következő életemben majd észreveszem.. muszáj lesz melegnek reinkarnálódni mer azt mondják homofób vagyok xd
2023. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
7 éves koromtól, kb. amikor iskolás lettem. Minden osztálytársamét láttam...
2023. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
21%
Mit jelen masuk biszkuja vagy mi?
2023. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ovis koromban már tudtam, hogy érdekel mások fütyije. Volt egy ovistársam, aki szintén hasonlóan lehetett, mert sokszor mutogatta az övét nekem még én is megmutattam neki az enyém meg kardoztunk. Arra emlékszem, hogy már akkor valami izgató érzés fogott el ekkor.
2023. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem vettem észre.
2023. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!