Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alkalmi szexnél történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél történt már veletek valamilyen kellemetlen dolog?

Figyelt kérdés

Velem olyan volt, hogy elmentem egy emberhez házhoz ahol meg is történt a dolog, majd mikor jöttem volna haza a másik szobából kijött egy nő, nagyon gáz volt azt hittem csak ketten vagyunk ott.

Fordított helyzetben is volt rosszul sikerült találka, ott a fickó közölte, hogy neki nem megy próbáljuk meg máskor.


2023. szept. 13. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer,a pasi elsírta magát szex után,hogy "jaj,most megcsalta a feleségét"

Ott guggolt meztelen a padlón,kezében a neje képével sírva. Most is előttem van, annyira megdöbbentett.Előtte fél órával pedig szinte tépte le a ruhámat,meg csókolt ezerrel...


Többi pasi pedig el sem jön, vagy utolsó percben lemondja :)

2023. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki a netről is alkalmazik annak (a teljesség igénye nélkül) pár jó tanács:

- aki még-még-még képeket kér azt offolni kell, nem akar találkozni csak kiverni;

- amíg telefonon nem beszéltél vele addig át se szervezd a napod, nemhogy elindulj randira (alapból lesz +benyomásod a telefonon történő beszélgetés alapján);

- mindig kérdezz rá, hogy a kép amit küldött mennyire friss, mikor készült;

- első találkozó mindig semleges helyen, ha aznapra van szex tervezve akkor az utcán sétáltok 5-10 percet, hogy felmérd minden klappol-e;

- amelyik fényezik magát hogy mekkora lepedőakrobata azt hanyagold, a hantaboyok a leggyengébbek az ágyban!

2023. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes amit a 2-es ír,de már ott siklik ki a dolog,hogy nem is akarnak számot cserélni,vagy beszélni sokan.Vagy ő kérné a számom,de ő magánszámról hív...

Még emailt sem adnak meg sokan.

#1

2023. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik srácot a kukoricásban szoptam. Messzebbről lányok beszélgetése hallatszott, hiszen a kukoricás mellett föld út vezetett. Erre elrakta a lompost, és el se élvezett, majd elnyargalt... (Más srácok szerencsére elélveztek a szopásomtól.)


Az első szopásom alkalmával nagyon erőset lőtt a srác, torkomon, amitól egy pillanatra öklendeztem. Fura volt. A maradék cuccot a hajamra lőtte és mögém a bokorra...

2023. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencsém még olyan nőhöz aki alkalmizott volna velem. Én meg alapból tartós dolgokat keresek szóval…
2023. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!