Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nők, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nők, ha a pasitok képes lenne elfogadni, hogy néha, desszertként csajjal is szexeljetek, akkor élnétek a lehetőséggel? Érzelmileg nem sérülne a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Általánossággban kérdezem, nem feltétlenül a mostani kapcsolatotokban.

2023. júl. 22. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Én nem használom desszertként a nőket. Nem pasi vagyok, hogy csak a testük kelljen. Emiatt de, sérülhetne a kapcsolat, mert csak olyannal fekszem le, aki szimpatikus is. Márpedig ha valaki szimpi, és a szex is jó, azzal könnyű szerelembeesni.
2023. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

nem

ha kapcsoltban vagyok akkor hűséges vagyok, és itt mindegy h férfi vagy nő az illető, nem fogom megcsalni, sőt ha érzelmileg kötődöm akkor abszoluta nem érdekel vagy hiányzik más

2023. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha pusztán felvetné, elhagynám egy nőért...
2023. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Mi ilyen módon mondjatni nyitott kapcsolatban élünk. Szabad utat kaptam tőle a nőkkel való ismerkedésre, amit egyáltalán nem viszek túlzásba, sőt! De így nem egy titkos kis vágy ez, hanem nyílt lapokkal játszunk.

25n

2023. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
De, sérülne a kapcsolat. Ha valakivel együtt vagyok, csakis vele vagyok.
2023. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tök jól működik már 12 éve. Igaz én a férj vagyok. Ja és 14 éve vagyunk együtt, csak 12 évvel ezelőtt kezdődött az első ilyen felállás, hogy van egy harmadik csaj. Engem abszolút nem zavar, főleg, hogy a legtöbbször részese is vagyok az eseményeknek. Nálunk úgy kezdődött, hogy az exem aki egy igazi kis szexgép volt, rám írt 12 éve, hogy emlékszem e arra miben egyeztünk meg annó. Szóval az volt az egyezség, hogy mivel nagyon nagy szerelem volt, és még fiatalok is voltunk(bolondosak), tettünk egy olyan fogadalmat, hogy ő is és én is kérhetjük egymástól azt, ha esetleg szétmegyünk, akkor amikor a másiknak szüksége van rá akkor egy tali és szex( nagyon jól működött közöttünk a kémia, és az örömszerzés is). Na hát eltelt 15 év ezután a fogadalom után, és egyszer csak jött egy Messenger üzenet, amiben az állt, hogy, ő kéri azt az egy alkalmat (egy rossz kapcsoltból lépett akkor ki). Egyébként én már el is felejtettem ezt az egyezséget, rég volt. Hozzáteszem 5 évig voltunk együtt, de az élet külön útra terelt egymástól bennünket(nem azért mert veszekedtünk, vagy bármi gond lett volna, csak nekem jött egy nagyon jó munkalehetőség, és szerettem volna egy biztos egzisztenciát teremteni, de ez 600 km-re volt). Én ezt az üzenetet megmutattam a feleségemnek(aki ekkor még csak a barátnőm volt) akkor, és először nevetett rajta. Aznap nem is beszéltünk erről semmit. Mondtam neki, hogy nem fogom megcsalni ebben biztos lehet. Majd hajnal 3-kor felébresztett azzal, hogy ha ő is ott lehet akkor igazából szeretné ha megtörténne. Ezzel örömet akar nekem okozni, és az exem is dögös csaj, és anno egyszer ő is csókolózott egy osztálytársnőjével ami egész jó volt, de kipróbálna mást is ha úgy adódna kíváncsiságból. Az exem szépségversenyt is nyert akkoriban, igaz csak megyei szinten, szóval tényleg elég dög volt. Szóval ráírtam az exemre, hogy közöljem a feltételeket, persze egyből belement, mert vele igen sok hármas kalandunk volt akkoriban, szerette nagyon csajokat is. Pesten találkoztunk, és egy szállodában töltöttük a szombat vasárnapot. De nem mentünk sehova :)). Életem legjobb és leghosszabb szex élménye volt. Utána kb.1 éven keresztül összejártunk így hármasban, a feleségem és az exem nagyon jól kijöttek egymással, de mind a hárman tudtuk, hogy ez csak szex. Majd az ex összejött egy csávóval és elment vele Angliába melózni. De nálunk így indult. És azóta is működik a hármas, de ha az épp aktuális csaj, csak kettesben akarja feleségemmel, engem az sem zavar, ugyanis ez csak örömszerzés. Nekem az is jó ha a feleségem jól érzi magát. De volt már olyan is, hogy a feleségem maradt ki, mert épp piros betűs ünnepek lettek nála, de a csaj benne volt csak velem is. Nem úgy kell elképzelni, hogy minden héten más lánnyal vagyunk, volt már ezidő alatt 2 komolyabb “kapcsolat” is. Az egyik 8 hónap, a másik 2,5 évig tartott. Utóbbi ide is költözött hozzánk. Először ez kicsit furcsa volt számomra, de 3 hét után már tök természetes volt, hogy nem ketten lakunk a kecóban. Együtt mentünk nyaralni, utazni, bulizni stb. Annyi, hogy a családunk nem tudott róla. Egyedül a feleségem testvére tudta, de ő meg kint él Németországban, és nem is érdekelte ez a része az életünknek, ha nekünk jó csináljunk amit akarunk. Jelenleg egy csajszival találkozgatunk, és ez így mindenkinek jó. A csajszinak férje van, és 2 gyereke, de a férje nagyon prűd, és aszexuális. Évente max 2 alkalommal vannak együtt, de az is pár perc. A csaj 44 éves igazi dögös szőke anyuka, aki viszont szeret mindent a szexben! Szóval nálunk így működik, és köszönjük szépen nagyon jól vagyunk. Ja és soha nem csalnánk meg egymást, mindent megbeszélünk, nem kell titkolóznunk egymás előtt. És 14 év után is szerelmesek vagyunk egymásba! De ehhez igenis tenni kell, közös élmények, pillanatok, kell a romantika is természetesen, és kell a csak szex is! Jó hosszúra sikerült leírnom, ezért bocsi. :)
2023. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,nőkhöz szól a kérdés,de végülis a pasik álláspontja is benne van,engem (pasiként) nem zavarna az ilyesmi.
2023. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetlen nő van az életemben, akivel szexuális kapcsolatom is van évtizedek óta, a legjobb barátnőm.

Voltunk több alkalommal hármasban is együtt a pasimmal, és igen, teljesen rendben van ha vele találkozom kettesben is és szexelünk. Ha úgy van, küldünk neki képet, videót az együttlétről.

2023. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ezert nincs komoly kapcsolatom, nem birnam csaj nelkul
2023. dec. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!