Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A feleségem elmondta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem elmondta, hogy izgatja őt a cuckold és kipróbálná velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elmesélte egy konkrét fantáziáját: szeretne felszedni valahol egy srácot, és aztán hazahozni, úgy, hogy én itthon várok/vagyok. Szóval egyszercsak megérkeznének. Azt akarja, hogy aztán töltsek nekik bort, stb. és nézzem végig őket. Szóval lenne benne egy kis alárendeltség is. Az van, hogy ez egy nagyon régi fantáziám, kimondottan izgat a dolog, jó elképzelni a feleségemmel egy ilyen helyzetet. Örültem, hogy kiderült, hogy őt is izgatja ez, tök jót beszélgettünk róla, neki is megkönnyebbülés volt, hogy nem vetem meg az ötletért. Ráadásul biszex hajlamaim is vannak, amit tud, és azt is felvetette, hogy kipróbálhatnám előtte ezen az estén a szopást. De kicsit tartok attól, hogy ezután tartósan alárendelt helyzetbe ragadok a kapcsolatban, és elvesztem a megbecsülését. Ő azt mondja, ha ezt meg tudná élni velem, akkor az pont, hogy elmélyítené a kapcsolatunkat és nagyon nagy szabadságérzetet adna neki - ezt is lehetségesnek tartom, és tényleg tetszik ez a fantázia. Mit gondoltok? Akinek van ilyen tapasztalata, az utólag megbánta, hogy nyitott, vagy jól sült el?

2023. jún. 28. 18:50
1 2 3
 21/24 Whitewolf19 ***** válasza:
0%
Te nem vagy férfi..
2023. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Lett valami kérdező? Elmondod végre?
2023. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok, hogy miújság.
2023. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Vágjatok bele.


Én fordított helyzetben vagyok, azaz, én szeretném rávenni a feleségemet egy hármas szeretkezésre.


Szívesen beszélgetek a témáról :)

2023. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!