Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok fiúk. Hàn éves korotokb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk. Hàn éves korotokban zuhanyoztatok először meztelenül nyilvános zuhanyzoban?

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 19:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Iskolás korban már volt rá példa iskolai úszásórák miatt. De strand öltözőjében is zuhanyoztam mások előtt (barátokkal, apámmal, keresztapámmal és fiaival azaz unokatesóimmal is voltunk ilyen helyzetben)

Tizenévesen pedig nudista strandon is voltunk családunkkal. Majd fiú és lány barátokkal a Balatonban este nudiztunk kamaszon.

Géplakatos középiskolába járva mindennapos volt műhelyes napokon, hogy egymás előtt, később gyárba kerülve a felnőttekkel együtt, ill. egy zuhanyzóban mosakodtunk. Én soha nem voltam zavarba, természetesnek éreztem. Pedig én molett alkat vagyok. Persze, akadtak srácok, aki nagyon szégyenkeztek. Olyanok is, akik alakja jó volt. Középiskolai tanműhelynél volt olyan oktató, aki betolta a zuhany alá munkásruhában azt a srácot, aki nem mert levetkőzni. Erőszakos megoldás, de mégis működött a dolog. Másnap a srác már zuhanyzott és soha többé nem volt gondja a levetkőzéssel. Gyárban csak megjegyzéseket tettek azokra akik nem zuhanyoztak le meló végén. Érdeke volt, hiszen gépészként olykor kegyetlenül koszos, mocskos munkát végeztünk. Volt két fiú, aki cicamozsdást alkalmazott. Odamentek a vízcsaphoz és arcot mostak, azt is nagyjából... Majd utcai ruhát vettek. 🤔 Tulajdonképp, ők voltak a furcsák. A normális az, ha koszos munka végén lezuhanyoznak a melósok!

Tudjátok, mi volt számomra a legfurcsább ilyen helyzet? Harminc évesen, válás után egy ideig vidéken laktam. Továbbtanulásnak köszönhetően akkoriban már javarészt középvezetői, vezetői munkakörökben, ill. műszaki rajzolóként irodában dolgoztam. Pár hónapig rá voltam kényszerülve anyagilag, hogy elmenjek dolgozni egy sertéstelepre. Megdöbbenésemre ott nemigen zuhanyoztak a dolgozók műszak végén, többségük csak hazament, úgy, ahogy voltak, büdös, trágyaszagú munkásruhában. 😲 Néhányan pedig csak átvedlettek utcai ruhába. 😲 Pedig volt zuhanyzó. 🤔🤮

2023. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen, termálfürdőben szauna után, ill. visszaöltözés előtt az öltöző zuhanyzójában. Először kicsit kellemetlennek éreztem, de a következő alkalommal olyan természetes volt, mintha otthon zuhanyoznék.


Utolsónak: (csak megjegyzés, nem kötekedés)

Nem tudom milyen sertéstelep lehetett, de elvileg egy sertéstelepre úgy lehet csak bemennie dolgozónak, ha tetőtől talpig, teljesen pucéran lezuhanyzik és steril ruhát vesz fel. Kifelé ugyanez a procedúra.


Kifelé mindenképp le kellene fürdeni, mert azért hazáig szagolni magamat, autóba, buszra ülni is kellemetlen büdösen...

2023. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
kb. 9-10 úszásoktatás után
2023. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

11-12 évesen nyári táborban.

F

2023. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
7-8 evesen strand zuhanyzoban.
2023. márc. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
9 évesen úszás után, a nagyobbakkal együtt. Semmi gáz nem volt.
2023. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egészen kicsi koromban, hiszen anyám sokszor elvitt uszodába.


Rendszeresen 9 éves koromtól, mert heti 2x kötelező jelleggel uszodába kellett járnom.

2023. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12 évesen egy kempingben kozos zuhanyzó volt
2023. aug. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18 évesen, kollégiumban.

Eleinte nem is volt olyan nyilvános a dolog, utána meg kicsit túlzottan is...


19f

2023. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19-es, hogy erted?
2023. okt. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!