Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire zavaró vagy inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró vagy inkább izgató a hármas szex ? Milyen hatással lehet a kapcsolatra ha egy harmadik is benne van a szexben?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Pasi vagyok. szerintem izgi....én lennék 3.-szexrabszolga mindkét fél kedve szerint használhatna
2023. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
48%

Jólvan egyeske, gyere àt délutàn.


Kapni fogol.


Hülyeséget félretéve, nàlam a szex kétszereplős, operatőr nélkül.

2023. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk jól sült el. Néha hármasozunk ha úgy jön össze. Állandó lány harmadikat még nem sikerült találni.

A többit meg előjátéknak felemlegetjük hogy "tetszett amikor...."

2023. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha: mindketten egyformán akarjátok

átlagon felül megbíztok egymásban

nagyon pontosan lefektetitek a játékszabályokat

mindketten minden áron betartjátok azt

közösen választjátok ki a harmadikat

egyformán foglalkoztok a párotokkal és az idegennel

nincsenek egymás előtt gátlásaitok

utána mindent balhé nélkül meg tudtok beszélni

soha nem hányjátok ezt a másik szemére

szerencsétek van

akkor elképesztően szuper élményben lehet részetek!!!

2023. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem és a feleségemnek izgató volt bevenni harmadiknak a barátomat. Előtte tisztáztuk, hogy nincs szabály, mindekinek mindent szabad. Egy tabu volt, a feleségem feneke. Utána megbeszéltük, hogy, hogy éltük meg. Ekkor derült ki, hogy előtte nem csak én, hanem a feleségem is volt kettesben többször is a barátommal. Ez egyikőnknek sem okozott traumát, mert utána több alkalommal is ismételtünk hármasban.
2023. febr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

5-ös, neked aztán vad életed van :D


Mi nagyon szeretünk egy 3. srácot is bevonni otthon, sok-sok új dologra tudunk együtt ráismerni, kinyílik a világ:) Ha két ember szereti egymást, igazán, akkor ilyenből nem lehet gond. Kommunikáció.

2023. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Hatása bármilyen lehet! Ezt kívülállóként nehéz megmondani, hogy jövőbe sem lehet látni, vagyis a résztvevők sem tudják előre, mi lesz a következménye. Ezeket leszámítva lehet nagyon kellemes élmény.

Első nejemmel már a viszonyunk elején hamar előjött, hogy talán mindketten biszexek vagyunk, ugyanis voltak ilyen vágyaink is. Egy év randizás (előtte már ismertük egymást pár éve) után házasodtunk össze, majd még eltelt két év, után nyitottunk a többes felé. Hármasra, négyesre kerestünk partnert mindenki, mindenkivel, szinte mindent alapon. Érdekes módon, majd egyszerre adódott mindkettő lehetőség. A hármas jött össze pár nappal korábban egy sráccal, majd egy párral a négyes. Amíg a srácnak, mi voltunk az elsők, addig a párnak már volt némi élménye előttünk is. Annyira jól sikerültek, hogy mind hármasban, mind négyesben évekig tartott a viszonyunk, barátságok lettek extrákkal. Próbáltuk másokkal is, de az mind alkalmi vagy legfeljebb néhány estés ismeretségek lettek. (még ismert, sztár párossal is voltunk, ahonnan a lánnyal mai napig tartom a kapcsolatot, sajnos külföldre költözése okán a távolság miatt szex nélkül)

Válás után kifejezetten olyan partnert kerestem, akivel osztozhatom ezen élményekben is. Néha sikerült, néha nem. Majd megtaláltam azt a nőt, akinek teljesen azonosak a vágyai az enyémekhez, ő lett második feleségem. Vele is két év együttélés után léptünk a többes irányába. Hármasban és négyesben is voltunk. Majd a négyesből a másik pár szétment és a lánnyal mi továbbra is összejártunk. Egy évvel később hozzánk költözött. Házunkban van két kiadó lakásunk, mindenki úgy tudja, a bérlőnk. ;-)

2023. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Én barátnőmet kérdeztem meg benne lenne-e, és igent mondott. Egy ismerősét vettük be, akivel már párszor kefélt előtte csak hagyta a dolgot mert a srácnak 23cm volt és fájt neki. Kicsit tartott tőle, de vettünk vibrátort amivel tágítottuk hetekkel előtte, aztán áthívtuk.

Kegyetlenül megd*gta a srác és élvezte a szexet így, hogy előtte tágabb lett, azóta havi 2 alkalommal szoktuk csinálni, de van úgy hogy dolgozom hétvégén és átmegy hozzá, de tudok mindenről.

2023. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8 - mi is hármasozunk, többesezünk rendesen, de külön-külön soha sem!

Egyáltalán nem zavar, ha a nejem egy ilyen többes éjszaka mindenkivel lefekszik, de az mind előttem történik. Nálunk nem fér bele a külön alció - sem nekem, sem neki!

2023. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!