Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen gyerekkori szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyerekkori szexuális játékotok volt azonos nemmel? Fiúknál milyen a doktoros? Fütyiztetek? F

Figyelt kérdés
Engem rajtakaptak fütyizésen ovis koromban ,lehetek ez miatt zárkózott,felénk mindenkivel, meg otthon is? Felnőttkorban.

2023. jan. 18. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Paff
2023. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Lányokkal volt doktoros gyerekkoromban, persze akkor még nem szexuális céllal. Nem volt semmi puncizás, fütyizés, de így visszagondolva...:D


Amúgy lehet benne valami. Nem jó ha rászólnak a kisgyerekekre ha piszkálják a fütyijüket. Hagyni kell, had fedezzék fel magukat!

2023. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Jaja volt doktoros játék is, ami később izgatni is kezdett.
2023. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy 10-11 évesen kezdtem vonzódni a barátaimhoz. Az egészet nem értettem, mi ez dolog velem, csak azt hogy nagyon tetszenek a barátaim és muszáj látnom őket meztelenül. Mivel nagyon találékony kölyök voltam sok mindenre rávettem néhány (3-4) barátomat, persze nem egyszerre.

- Mindenféle kártya- és társasjáték, ahol a vesztes "büntetése" vetkőzés. Ez mindig valamelyikünk teljes meztelenségéig tartott, majd újrakezdtük.

- Katonásdi, ahol a hadifoglyok "kínvallatása" abból állt hogy gumikötéllel, vagy játék bilinccsel hátrafogtuk a kezét, majd a nadrágot és az alsót is lehúzva róla, "kényszerítettük" a haditerv elárulására. Úgy állítottam be a dolgot, hogy az a menő hősies, aki aki sokáig tűri az alulról félmeztelenséget és nem vall. Így hosszan nézegethettem.

- Különböző bátorságpróbák, változó körítéssel, amiknek a lényege hogy meztelennek kell lenni, de legalább az alsót levenni, a legnagyobb bátorságpróba pedig megmutatni a merevedést.

- És persze doktoros játék, aminek az alapötletét az iskola orvosi vizsgálat adta, aminek keretében a nemi szervünket is megnézték. Az általam irányított játékban ez már felturbózva ment, vagyis a páciens teljesen meztelen az egész vizsgálat alatt. Kap egy játék injekciót. Természetesen a fenekébe, hogy legyen okom megfogni. A fénypontja pedig a nemi szerv vizsgálata ahol doktor megfogja a beteg fütyijét, mozgatja a fitymáját, leméri a hosszát.

Én akkoriban abban a hitben ringattam magam, hogy a barátaim nem is sejtik, hogy ezek erősen szexuális indíttatású játékok. Persze biztos voltak köztük naivak is, akik csak érdekes játékot láttak ezekben, de utólag visszagondolva volt legalább egy olyan is, akit hozzám hasonlóan izgattak ezek a dolgok, vagy inkább a fiúk. Vele szinte csak ilyesmiket játszottam, nem egyszer ő kezdeményezte.

2023. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk inkább az ment,hogy nézzük meg kié milyen. Szőrösödik e már,milyen nagy,ilyesmi.Ja meg a gatya lehúzás,amikor a másik nem számított rá. :)
2023. jan. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😀.
2023. jan. 19. 07:26
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Először oviban játszottunk olyat, hogy elbújtunk a bokorban és megmutattuk egymásnak a kukacunkat, megfogtuk és néha szájba is vettük. Fogalmam sincs honnan jött a dolog, arra se emlékszem, hogy ki kezedményezte, nem tudtuk, hogy mi ez, de mivel el kellett hozzá bújni, ezért sejthettük hogy ezzel valami nem oké. És pont emiatt volt izgi. Aztán tini korunkig semmi, majd akkor már konkrét szexuális indíttatásból, "gyakorlásként a csajokhoz" (csajok hiányában) kezdtük újra pár haverral.

Egyébként direkt megnéztem a saját gyerekeimnél az ovikat ilyen szemmel is és nyugtáztam, hogy mostmár szerencsére figyelnek arra is, hogy ne téveszthessék szemelől a nevelők a gyerekeket. Nincsenek már olyan rohadt nagy bokrok az udvaron amiben el lehet bújni, mint nálunk ezelőtt 40+ éve.

2023. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
7/7 hidd el fiaid is bokor nélkül megtalálják, hogy nézzék meg egymásnak! Ők sem jobbak mint mi,vagy apáink!Ők i megtalálják a havert!
2023. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!