Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fura kèrdès de mièrt jövök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura kèrdès de mièrt jövök zavarba ha azt mondják rám hogy meleg vagyok? Lol.. tudom magamrol hogy heteró vagyok de annyira fèlek ettől hogy azt hiszik róllam. Nem áll fel faszikra nem tudnám elkèpzelni sőt egyenesen okádok a gondolattol.

Figyelt kérdés
Tini korszakomban volt egy traumám hogy buliztunk a haverjaimmal egy goa buliban bemotyózva hát valljuk be nem józanul. Beszèlgettem egy idősebb csávóval mert akkor ugy gondoltam hogy bárki felè nyitok komunikació szinten kb beszèltünk a semmiröl ès egyszer csak csávó azt mondta hogy ő nem meleg ès hát nagyon meglepődtem ès elkapott egy èrzès ami belèm ègett hogy bazzeg ez azt hiszi hogy ratyi vagyok .Nagyon kínos èrzès volt ès azóta nemtudtam ezt levetkőzni magamról. Szerintetek menjek el pszihológushoz?

2022. nov. 30. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán szard le. Nem is ismerted így kit érdekel?
2022. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj, elég durva hogy még mindig a semmin aggódsz.
2022. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csajokkal hogy álmsz?
2022. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*állsz?
2022. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért aggódsz apróságokon? Én az ilyeneket úgy intézem el, hogy ki nem sz@rja le, hogy mit mond. Tudom, ki, mi vagyok, milyen a szexuális beállítottságom, más véleménye ezzel kapcsolatban nem érdekel. Próbálj meg te is a "ki nem sz@rja le" alapján élni! Sokkal egyszerűbb lesz az életed.
2022. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 exronin ***** válasza:
Mondjuk járj egy lánnyal.
2023. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!