Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek hogy ne izgasson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne izgasson mostoha tesóm?

Figyelt kérdés
Én bi vagyok, de ő full hetero és nagyon rossz mostmár hogy így izgat, de tudom hogy úgyse lehet semmi…
2022. nov. 30. 15:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
Viszonzatlanul szerelmes vagyok brühühü... szánalmas!!!
2022. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi a szemétkedést, sokat segítesz vele…

Nekem ez tök nehéz, és arra gondoltam hátha van erre valami jó megoldása valakinek, nem értem miért kell belémrúgni ezért

2022. nov. 30. 17:22
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
Szerinted azoknak akiknek meg nem viszonzott a szerelmük, könnyebb? Mondtam nőlj már fel és ne picsogj!
2022. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, mert nem látják minden nap
2022. nov. 30. 17:36
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves? Egyáltalán nem biztos, hogy kő hetero.
2022. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
9%
És ha látod minden nap akkor mi van? Nem kellesz neki, heteró, és hagyd békén. De tudod mi! Mivel ugyis annyi eszed van mint egy marék lepkének: smárold le hirtelen aztán jól képen ver, es kijózanodsz.
2022. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez ellen nincs trükk, majd elmúlik. Csak az idő segít.


Vagy: szagolgasd a használt zokniját, boxerét, aztán kiábrándulsz 😂 De ez vicc volt.

2022. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 sandrisbp ***** válasza:
89%
Szerintem mondd el neki őszintén, hogy te bi (vagy meleg?) vagy, és azt is, hogy nagyon hat rád szexuálisan. Azt is mondd meg, hogy nem akarsz rányomulni, mert nem akarod zavarba hozni - de ha esetleg lenne benne némi kíváncsiság, csak szóljon egészen nyugodtan :).
2022. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom, nem tudja rólad senki, lenne is pánik meg szétköltözés... Legalább külön szoba jutott? Hogy néz ki? Jó, ne írd ki nyilvánosban, de mondjuk nem lehetne, hogy találnál itt egy hasonló (és meleg) fiút, és akkor azzal ellehetnél? Akkor nem lennél annyira ráéhezve. Az ilyesmi sajnos nem fog elmúlni, az egyetlen orvosi szer, ha találsz egy másik fiút, aki leköt.
2022. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Közös szoba van sajnos, nem tudja rolam senki hogy bejönnek a fiúk is, csak egy haverom. Viszomt mostohatesóm full hetero, szóval nála ez biztos nem menne, de nem is az a cel, csak hogy ne kívánjam ennyire, mert ez nem normális hogy folymaatosan fel vagyok izgulva ha látom kevesebb ruhába
2022. dec. 3. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!