Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van egyre több biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több biszex?

Figyelt kérdés

Már keserűségemben,hogy nők nem nagyon válaszolgatnak sextárskereső elkezdtem párokra is ráírni. De ahogy olvasgatom legtöbb párnál fel van sorolva hogy férfit biszexuális vagy transz meg ilyen kiírásokat is írnak, és azt vettem észre meg hogy ha sikerül is párokkal beszélni hogy a legtöbbjük biszex férfit keres és nekem az a ledöbbentő,hogy ennyi férfi szeretne a saját nemével szexelni?

Úgy néz ki heteróként kimaradok ezekből a nagy buliból.



2022. nov. 24. 16:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk amilyenek a mostani nők örülnék neki ha biszex lennék tele van a világ önelégült naív ribikkel akik azt hiszik övék a világ ilyennel meg nem lehet komolyan tervezni mert a holnapot se látják... Nem családot alapítani, házasságot kötni... persze vannak kivételek akik céltudatosak tudják mit akarnak tervezik az életüket és tudják nekik mi a jó és tesznek érte hogy közelebb kerüljenek hozzá, csak egyre kevesebb sajnos. Nem a nőgyűlölet beszél belőlem meg ilyenek, mert nem vagyok nőgyűlölő csak látom a világot magam körül.
2022. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

6/


Amúgy a kapcsolat kialakítás párkapcsolat nehéz bár sokaknak a szex kapcsolat is mint nekem is de ettől még nem akarok férfivel dugni vagy cumizni.Az is a baj,hogy a szexualitást is tolják ezerrel mindenhonnan és ez ugye fenntartja az ösztönöket mert még a csapból is az folyik meg az,hogy egy színdarab vagy ha nincs kivel.Rengeteg sok téves infót ültet az emberekbe a társadalom,média ,ilyesmi.Kb azt pl ha nem szexelsz akkor már egészséges sem lehetsz vagy muszáj a feszültség oldásához a szex meg sorolhatnám még az embereket a legkönnyebb megvezetni ilyen dolgokkal.Mint mikor valaki azt mondja a boldogság ez és sokan elgondolkodnak de akkor az nem lehet aztán egy életen át üldözik ezt amit mondtak közben meg ott megy el minden kis boldogság mellett az életben folytonos boldogtalanságban élve.

2022. nov. 24. 17:43
 13/26 A kérdező kommentje:

8/


Szerintem se normális,hogy egy neműek egymással szexelnek de ez van így csökken a heterók esélye is.

2022. nov. 24. 17:44
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
nemtudom, engem volt baratnöm vett ra egyik alkalommal mikor haverommal meg vele voltam es harmasban iszogattunk. nekem nagyon jo elmeny volt es azota tudom hogy fiukkal is lennek. de haverom nem akarta töbször. aztan neki is lett baratnöje.
2022. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Pontosan 12 mindenki a boldogságot hajtja és keresi, de a boldogságot nem másban kell keresni hanem magadban ha ott nem találod sehol nem lelsz rá mivel egy mentális állapot
2022. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
13-as, hát ez nagyban függ attól, hogy a normális mit jelent...mert akkor valóban jogos megállapítás, ha szerinted az ember csak egy állat, ami ösztönök szerint él és a fajfenttartás a cél. Ezzel szemben én azért örülök, hogy az ember gondolkodó lény és ezzel sajnos vagy nem sajnos együtt jár minden "fura" szexuális és egyéb dolog is. Nem véletlenül van a delfineknél is olyan, hogy homoszexualitás
2022. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok. Szerintem azoknak a nőknek sem önbecsülésük, sem ertékrendjük nincs. Arról nem is beszélve, hogy fogalmuk sincs a FÉRFI fogalmáról, és valami iszonyatos katyvasz lehet a fejükben, ha nőként kivancsiak arra, hogy két férfi hogyan dugja egymást.
2022. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
25%
14-es te sem voltál sosem heteró. Engem heteró nőként senki se tudna rávenni arra, hogy szexuálisan bármit is tegyek egy nővel. Ugyanis heteró vagyok.
2022. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Szerintem lassan összefolyik a világ és egy nagy katyvasz lesz már semmi sem számít csak annyit mondanak egyszer élünk csinálj amit csak tudsz és ennyi.Ha hívő lennék már azt mondanám,hogy tényleg a sátán irányítja a világot.
2022. nov. 24. 18:14
 20/26 anonim ***** válasza:
86%
18. en adig a pontig sosem gondoltam volna hogy a fiuk is fel tudnak izgatni. azota tudom hogy biszex vagyok. Mondjuk erdekes, mert azota se volt többször sraccal dolgom es baratnöm is van.
2022. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!