Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok akkor, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok akkor, ha szívesen lennék crossdresserrel/transzival?

Figyelt kérdés

Olyan transzival, akinek pénisze van és kis melle tehát nincs rajta operáció.

Mostanában gondolkodok azon, hogy vajon biszex vagyok e, mert bizonyos lányos "fiúk" tetszenek, meg néha én se érzem magam túl férfiasnak belül, megfordult már a fejemben, hogy milyen jó lenne ha valaki "belém hatolna". Viszont mégis a lányok az elsődlegesek nálam, azokra izgulok fel úgymond, de valahogy inkább lelki alapú az egész nekem. Annyi, hogy a klasszikus férfias kinézet/vagy elhízott alkat, nem jön be. Tehát csak akkor tetszik ez is, ha lányos a másik illető. Viszont ettől még valszeg biszex vagyok, nem? Nehéz kérdés mert nem igazán tudom eldönteni. Képzeltem már el fiúval, de úgy hogy lányos. De nehéz ezt az egészet felvállalni, mert nem is igazán vagyok biztos az egészben, de szerintem tuti nem vagyok hetero. Vagy azért van ez most, mert még nővel se voltam soha és ilyen gondolatokat okozott? Nem tudom pontosan.

28 f



2022. okt. 7. 14:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtek érdekelni a meleg emberek, mert mintha kicsit más világ lenne velük beszélni. Kicsit olyan a viselkedésem is néha, mint egy hisztis kislányé, pedig egy férfi vagyok biológiailag... Olyasmi a helyzet, hogy a nők tetszenek meg minden, de lelkileg ki vagyok ábránduova mindenkiből és a meleg emberek kezdik felkelteni az érdeklődésem. Minden érdekel, ami nem normális...
2022. okt. 7. 14:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy. Biszex és biszex között elég nagy különbségek vannak (ld. Kinsey-skála), van akinek a pasis pasik, másnak meg a nőies pasik jönnek be. Neked ez utóbbiak, de attól még biszex vagy.
2022. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit felüdülten érzem magam, mikor elmerengek a gondolaton, hogy ki**rtem egy lányos pasira. Meg tök jó élmény lehet egyet megismerni. Az az igazság, hogy régóta érzem ezt, de nem merném felvállalni, mert azt hiszik a férfias férfiak tetszenek, viszont azt szégyellném mert nem így van. a közembernek ez bonyolult. A kor igazából elviszi a szépséget, ezért érzek magamban némi pánszexualitást is, mert ha lelkileg megszeret valakit az ember egy idő után mindegy hogy néz ki... Nehéz ez az egész, de mostmár biztos biszex vagyok az első válaszoló szerint.
2022. okt. 7. 14:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg némelyik srác olyan cuki, meg hogy lélek van mögöttük. Nőknél még nem volt szerencsém ezt a varázst tapasztalni, ott inkább a külsőségek miatt "fáj" hogy még nem volt senkim, mert sok szép lány van. De náluk is jobban tetszenek a leszbik (lányos külsővel) mert olyan kis megtörtek.. meg érzékenyek némelyik.
2022. okt. 7. 14:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Vajon felvonuláson szoktak ismerkedni? Szívesen szereznék barátokat ilyen közegekből.
2022. okt. 7. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet beszélgethetnénk. Nagyon vékony vok :)
2022. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!