Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lanyok, izgalmasabbnak talalto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, izgalmasabbnak talaltok egy biszex sracot, ha csak szexkapcsolatrol van szo?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy sok lany idegenkedik parkapcsolatban egy biszex partnertol, mert "nem lesz huseges".
2022. szept. 22. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2022. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Pfujjj!
2022. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pfuj?:D
2022. szept. 22. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2022. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Mitől kellene izgalmasabbnak lennie???
2022. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 he84 ***** válasza:
96%
Én se értem mitől izgibb. Ám attól még, hogy valaki biszexuális, nem lesz hűtlen, ez egy általános tévhit. Nem attól függ a megcsalás, hogy ki milyen nemű emberekhez vonzódik, ez nagy butaság,... Heterókból bőven van, akik sajnos megcsalják a párukat.
2022. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom nyitottabbak egy harmadik pasi bevonására úgyhogy izgi.

De engem párkapcsolatba se zavarna.

Nem ezen múlik hogy mennyire hűséges valaki.

2022. szept. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ettől függetlenül jobban bejönnek, mert sokkal nyitottabbak és attól még nem lesz valaki hűtlen, mert biszex, ez egy hülyeség. Hűtlen bárki lehet, nem lehet ezt így kizárólagosan kijelenteni.

És nem idegenkedem, a barátom is biszex, igaz én is.

N

2022. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!