Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Barátnőm és haverom barátnője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm és haverom barátnője összeakadtak leszbi hajlamokkal majdnem engem is bevettek?

Figyelt kérdés

Találkozott a két lány , barátnőm és haveromé én meg átmentem gondoltam szokasos dumalas egy ket sör zene hallgatás lesz. Hát ezek az este folyamán egymásnak estek smaci tapi minden, ami jólvan engem nem zavar volt már ilyen, de aztán rám is nyomultak, fogdosás ami a páromtól nem zavart de haverom barátnőjét lekellett állítanom bejött amit csinált odanyúlt meg adott egy szájrapuszit de mondtam hogy ne hari de ezt már nem. Igazából nincs lelkiismeret furdalásom , mert leállítottam ha akartam volna nyitott volt a terep és nyílván élveztem is volna.

Haverom nagyon nem nyitott semmire se.Elmondani nem fogom neki mert ez nem az én “bulim” volt de nyílván ez nem volt korrekt. Meg mit mondhatnék hát a lányok bevadultak és majdnem bevettek engem is de jófej voltam kihagytam? Az én lelki ismeretem szerintem tiszta de mivel jó haverom így ez nem korrekt. Ti mit tennétek? Bánom h busszal mentem ki..


33/F



2022. aug. 2. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok, te vagy az egyetlen olyan férfi a világon, aki jobban tiszteli a barátját, mint amennyire a puncit szereti! Ez már beteges!
2022. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most ez irónia? Vagy mások nem tisztelik a haverjukat? :D
2022. aug. 2. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Koszonom

Ha igaz akkor orulok h vannak meg FERFIAK!

2022. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
azért annyira ne legyél oda magadtól hogy te vagy az év barátja. a csaja egy rib.anc, és folyton csalni fogja. te meg nem mondod el a havernak. ha bár én nem török pálcát feletted, én meg is dugt.am volna. de nekem nincsenek szoros barátaim.
2022. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még gerinces pasik?
2022. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Arrol mesélj milyenek voltak a csajok?
2022. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ritka az ilyen pasi. Minden tisztelet :)
2022. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem'tom... én beszálltam volna a buliba, megdugtam volna a saját csajom amíg a másik nővel játszadozik, majd a haveromnak elmondtam volna milyen a nője. Ha a csaja ilyen manővereket megjátszik akkor nem te vagy az egyetlen akire rámozdult. S tartok tőle a csajod sem...
2022. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lányként mentem volna xd de ez nem az én story-m szóval csak annyit tudok mondani hogy ha igaz akkor gratulálok.
2022. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!