Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális fiúk, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális fiúk, hogyan fogadták el az ismerőseid és a hozzátartozóid a szexuális irányúltságágotokat , pl Én csak szopni szeretek és kézzel izgatniegy szép péniszt ?

Figyelt kérdés
Valós átélt eseteket szeretnék hallani !
2022. júl. 20. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell tudniuk..
2022. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb baratom es hugom elfogadta. Masok nem tudjak.
2022. júl. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen. Vannak akik nem tudják, nekik nem is kell tudni. Akik valamilyen módon megtudták, mert elmondtam, vagy az, akinek elmondtam, nem volt diszkrét és továbbadta, azok akik nem fogadták el, hamar télakot vettek. Nem kár értük. Nem voltak igaz barátok.
2022. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitásod a te dolgod elsősorban, te dontod el, hogy kivel tudatod. Es csak masodsorban a partnered dolga is, az ismerős/családtag a 3.
2022. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok, de kíváncsiságból kipróbálnám a szopást, azt is csak diszkréten.
2022. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában a közös maszturbáláson fantáziálok fiatal vékony és helyes szőrtelen sráccal. Sosem volt ilyenben részem.
2022. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem nyugtázta, hogy oké. És azt mondta, hogy attól kezdve csak ő szopathat és dughat meg. Nem is elenkeztem...😃
2022. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7, ezt mégis hogyan képzeljük el? 🙂
2022. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!