Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol ismerkedtek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti biszex nok hol ismerkedtek? Mar regota vagyom olyan baratnore,akivel kicsit tobb is lehetne,mint baratsag. Akivel kielegithetnenk,egymas testi lelki vagyait,kotottsegek nelkul,aki megbizhato,es nem fog par nap beszelgetes utan eltunni.. Vagy nagyon lehetetlenbe vagtam bele?

2022. júl. 19. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágtál bele lehetetlenbe, de ha a neten próbálod akkor egy csomó kamus pasi, illetve "nőt keresünk 3.-nak" pár fog betalálni. Személyesen melegbárok, wow! vagy ösztrosokk party (utóbbi nem tudom mikor lesz legközelebb).
2022. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,eleg sok hasonloba futottam sajnos. Es meg meredekebbek is voltak😅 Azt hittem en vonzom csak az ilyeneket. 🤣 Viszont arrol az osztrosokk partyrol nem is hallottam meg.
2022. júl. 19. 14:19
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
1-es, nem szégyenled magad hogy párnak mered nevezni azt amikor bele akartok harmadikat vonni? Fogalmad nincs mi a szerelem, de arról se hogy mi az emberi méltóság. És a melegbár... Ez maga a hányás.
2022. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
#3 s te nem szégyelled magad amikor erkölcsi prédikációt tartasz olyanoknak akik nem kíváncsiak rá? Miért nem a vallás rovatot látogatod?
2022. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 honbandi ***** válasza:
Biztos ö pap.Csak nem irja ki.
2022. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 dehogy pap, inkább valami frusztrált világgyűlölő szektás figura
2022. júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Azt hittem, csak én keresek ilyesmit. Bár kicsit nehéz ismerkedni így a neten :/
2022. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7/7 Nem kicsit.. Inkabb nagyon nehez. Biztosan sokan vagyunk igy,csak van aki nem akarja belatni,vagy maganak sem vallja be. De ha tenyleg ugyan azt keressuk szivesen beszelgetnek veled. :)
2022. júl. 23. 20:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.. Ha gondolod írj privit. 😌
2022. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 a neten hetero nőként is nehéz ismerkedni annyi kamus és idióta jelentkezik
2022. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!