Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, ti nyaron strandon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti nyaron strandon, öltözöbe vagy zuhanyzoba szoktatok maszturbalni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 15:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Strandon nem igazán szoktam kiverni, inkább ha elmegyek valami tó vagy folyó mellé ott szoktam hokizni. Itt előfordult már olyan is, hogy kivertem egy sráccal aki nem messze tőlem ugyanúgy napozott.
2022. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindketto szoptuk mar le egymast egy baratommal
2022. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzóban többnyire szoktam
2022. jún. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
öltözőben szoktam, volt hogy egy pasit megkérdeztem kiverjük-e, de ez a legextrémebb
2022. jún. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Es mit mondott? :D
2022. jún. 11. 10:41
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Gimisként gyógyúszáson 2 srác volt akinek én vertem ki. De kb minden héten. Egyszer mikor visszamentem vmiért mert ott hagytam verték. 17 évesek voltak. Én 14. Megakadt a szemem a farkukon hisz nagyobb és szörösebb. Kérdezték megfogom-e… aztán ez alap program lett. 1-1 ilyenen kiverte nekem is az egyik.
2022. jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 NTBS ***** válasza:
Nem szokott előfordulni.
2022. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szinte mindig... medencében, zuhany alatt, kabinban, wc.-én...bárhol ahol kicsit nyugisabb.
2022. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Fordult már elő többször is. Egyszer egy fürdőbe mentem egy csajjal, semmi nem volt köztünk, baráti időtöltés volt a terv, és a nap végén, mikor szétváltunk a különböző öltözők felé a zuhany alatt jött meg a kedvem, mert külsőre azért felcsigázott a csaj.


Igazából épphogy csak elkezdtem húzogatni a zuhany alatt, belépett egy srác a mellettem lévő zuhany alá és annyit mondott, hogy bitang csajom van és irigyel érte, látott együtt minket a szaunából kifele jövet. Mondtam neki, hogy nem vagyunk együtt, de ugyanez a véleményem, szétb*sznám ha lehetne. Ahogy ezt kimondtam felszisszent ő is és egyből a farkához nyúlt, mondta, hogy bizony ő is.


Gyakorlatilag úgy kell elképzelni, hogy 4 zuhany volt egymás mellett, de nem kabinok voltak és elválasztva sem voltak, csak függönnyel. Pont, mint egy próbafülke. Nem volt jellemző ott, hogy bárki elhúzza a függönyt, gyors zuhanyzás, kevesen voltak szégyellősek.


Lényege az egésznek, hogy elhúztuk a függönyt úgy, hogy kintről nem láttak be, de mi láttuk egymást a sráccal és úgy vertük ki.


27/F

2022. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
WC-ben szoktam, viszont volt már olyan is, hogy a jacuzziban vertem ki, de megbántam, mert utána úgy fájt a farkam, hogy alig bírtam ki gatyában.
2023. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!