Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő bisex fiúk! Szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő bisex fiúk! Szoktatok elmélkedni egy közös maszturbálásról egy másik fiúval?

Figyelt kérdés

Olyanok véleménye érdekel, akik még nem csináltak semmit fiúval, de gondolkoznak rajta.


Vannak olyan fiúk akik csak maszturbálni akarnának egy másik fiúval? Esetleg orál?



2022. febr. 11. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Engem is vonz, úgy a legjobban, hogy egyásnak verni.

25f

2022. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy közös/kölcsönös maszti engem is érdekelne és talán számba vennék 12- 14 cm. körüli szép fütyit
2022. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám közös masztit Budapesten
2022. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 5 sráccal találkoztam ilyen célból. Persze nem egyszerre. :) Volt akivel csak egy alkalommal volt, volt akivel kettő. A legelső alkalom volt a legemlékezetesebb: Filmeket néztünk, Ö kb első pillanattól meztelen volt, én végig ruhában, baromira zavarban voltam, az idő meg csak ment... Gondoltam magamban... Ezért jöttem, nem? Akkor?

Ekkor elkezdtem és végül úgy belelendültem, hogy Ö végig engem nézett csak, a filmet kb egyáltalán nem. :)


A másik emlékezetes élmény egy másik sráccal volt. Neki ez volt az első alkalom. Vontatottan indult, de végül ott feküdtünk egy szál semmiben filmek társaságában. Valahogy feljött a dolog, hogy fogjuk meg egymásnak. Aztán így is csináltuk végig...

Második alkalommal bátrabbak voltunk már. Sajnos a harmadik nem jött össze, pedig lehet továbbléptem volna kíváncsiságból, ezt azóta is bánom kicsit. :)

2022. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!