Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért közös masztira a legnehe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közös masztira a legnehezebb embert találni?

Figyelt kérdés
Ti is ezt tapasztaljátok? Bármelyik oldalon próbálkozom, legyen az Romeo, Hotbull, ilyenek, hiába minden. A legtöbbjük tovább menne, szexet akarna. Tényleg olyan szürke zóna ez, amire alig kaphatóak az emberek? Akivel meg hasonlót beszéltem meg az elmúlt időszakban, el is tűntek pár nap alatt, még mielőtt találkozó lett volna belőle... Kifejezetten ilyen társkereső meg nincs, ha jól tudom.

2022. jan. 30. 15:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Jo kerdes. En pont ugyanezt keresem es valamiert mindig ket fajta emberbe botlom. Az elso, aki elmondja, hogy neki ez keves. A masodik aki azt mondja, hogy jo lesz de aztan valamiert elobb utobb csak eltunik nem lesz talalkozo. Nyilvan neki is max ha lo nincs szamar is jo alapon lenne jo. Lassan feladom a keresgelest.
2022. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársaim, általánosban és most gimnáziumban is érdeklőttek ez után. Nekem elég egyszerű így találni.
2022. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

Szexig én sem mennék el, de minimum közös orál.

Azért nem utazgatok 20-30km-t, hogy kiverjem a farkam😁

2022. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfelel a maszturbálás is, max orálig mennék de az sem kötelező elem nálam
2022. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
A közös masztinál már sokkal jobb a másét verni és szopni. Miért ne érnénk egymáshoz, ha már találkozunk?
2022. jan. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Gaben32 ***** válasza:
85%
A legjobb maset verni. Jo erzes. Szeretem amikor lüktet
2022. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
Mert,a pasik már többre vágynak
2022. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én is csak kifejezetten erre keresnék partnert, de nehéz találni, valóban. :/
2022. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Gaben32 ***** válasza:
56%
18as benne vagyok
2022. febr. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerencsémre nekem nem kell keresni mivel mindég háznál van, iker tesóm, és egy haver is van erre a célra, és egy jó közös hokizâsban mindég benne vannak 😊😄, sztem haveri társaságban keresgess biztosan akad rá valaki.
2022. febr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!