Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszex srácról hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszex srácról hogyan ismered fel, hogy biszex?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy srác, olyan aki azért megnézi a szép csajokat, csajozik is, de közben nem hetero, hanem biszexuáalis, ezt hogyan ismered fel?

Volt már olyan érzésed valakiről aki akár párkapcsolatban élt, hogy van benne "valami" és aztán kiderült, vagy világossá vált, hogy valóban a fiúkhoz is vonzódik és volt egy aha-élményed vagy egy tudtam mindvégig érzésed?

Szóval a biszex srácokat hogyan lehet felismerni?



2022. jan. 26. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nehezen.

Egy haveromról sejtettem, sokat dumáltam vele mire kiderült.

Titkolja mindenki.

2022. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Én egyik ismerősömről az öltözködése alapján jöttem rá hogy biszexuális lehet
2022. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában még a melegség sincs ráírva senki arcára, kivéve, ha direkt rájátszik. Ahány meleg, annyiféle. Hát még biszex...
2022. jan. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
A biszexuálisok esetében azért kell jobban vigyázni, mert ők azért kevésbé játszanak rá a dolgokra. Egy homoszexuális (bár közülük is viszonylag kevés) azért hajlamosabb arra, hogy felhívja magára úgy is a figyelmet, mert igényli a szeretetet, a szerelmet, a szexuális együttlétet viszont a többségük fél kezdeményezni. Visszatérve a biszexeknél az lehet feltűnő inkább, hogyha még a 20-as éveiben is a kelleténél többször váltogat barátnőt és nem tud egyetlen lány mellett sem hosszútávon megmaradni. Ez utóbbi kontra produktív is lehet.
2022. jan. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem 2022ben a legegyszerubben onnan lehet h kiket kovet instan
2022. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos módja van: megkérdezed.
2022. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!