Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan bi srácok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan bi srácok akik jó csajokkal vannak általában, de néha van fiús kalandjuk is?

Figyelt kérdés

Szóval az olyan jóképű, vonzóbb srácokról beszélek akik a külsejükkel tisztában vannak és tudják, hogy könnyű nekik csajozni. Csajoznak ezerrel, instán is jó csajokat követnek, de néha srácokkal is kalandoznak néha-néha?

Vagy az ilyen bi srác inkább "marad" csak a lányoknál?



2022. jan. 21. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden vágyam lenne egy ilyen :D De sajnos a jóképű srácok szinte egytől egyig teljesen heterok. Vagy csak én nézelődök rosszul

23F

2022. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Izé, akik jók a csajozásban azok nem az instán követgetik a nőket, hanem élőben ismerkednek velük 😂

Ja amúgy meg a kérdésedre válaszolva a szexuális preferenciának (biszex-e valaki) nincs túl sok köze ahhoz hogy az illető hogy néz ki. Jóképű, "csajozógép" pasik között is vannak biszexek.

2022. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó? Nekem van aki azt mondja ronda vagyok mégis kb havonta becserkészek egy új csajt. Srácot csak BDSM szexre. Pl szeretem lefotózni ha szopnak
2022. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!