Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elítélendő, hogy bár kezdő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy bár kezdő vagyok, csakis nagy méretűt akarok a számba venni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne?
2022. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg csak kicsit szeretnék...

Ez van, nem vagyunk egyformák, és egyikkel sincs semmi baj. Szvsz.

2022. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak kicsit. Nagyot csak fogdosnék szívesen :)
2022. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 youngboy26 ***** válasza:
100%

Gondolok kérdező fiú vagy, fiú kapcsolatot szeretnél?!


Nekem volt dolgom nagyot a számba venni, 23 cm! Szóval én jól csinálom, nincs panasz, de olyan nagy volt a szerkezet, hogy próbáltam jobban a számba venni a 23 -as, csak a makkját tudtam! Szóval lehudaltam, hogy milyen óriási nagy 23 cm farok.


Én 31F/bi/Bp/uni

2022. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye. Én pl vékonyat szeretek szopni. De a kisebb is tetszik. A nagyot nemigen tudom a számba venni, hacsak nem a makkot.
2022. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó dolog nagyot szájba venni, engem is felizgat. Főleg, ha én izgatom fel, és az élvezet is nekem köszönhető. De csak makkig (esetleg valamivel tovább) venném be, tövig tuti nem.
2022. jan. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!