Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jó maszturbálási technikák? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó maszturbálási technikák? 30/F

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Állj be a zuhany alá, a herezacskódra csíptess egy hajcsatot, vagy akár többet is, közben a vízsugárral is veresd a golyókat. A s farkad meg szappanozd be jól, aztán mehet a huzavona. Próbáld meg minél tovább húzni a dolgot, és jó nagyot fogsz élvezni. Nekem ez vált be.
2022. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikosítóval bekened, jó erősen rámarkolsz, és gyorsan vered, ez a legtutibb nálam. Teljesen más érzés, mint sikosító nélkül.
2022. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A 2 nek jó a technikája. Én is úgy csinálom. Nagyon nagyot tudok úgy elvezni
2022. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
50%
30 évesen nem a maszturbálást kéne tökélyre vinni, hanem sürgősen párkapcsolatot létesíteni. Amit szabad 15 évesen, azt 25, de főleg 30 évesen nem kéne erőltetni, mert ha éleslövészetre kerül a sor, nem tudsz majd teljes erekciót produkálni.
2022. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"azt 25, de főleg 30 évesen nem kéne erőltetni, mert ha éleslövészetre kerül a sor, nem tudsz majd teljes erekciót produkálni."

Ezt megtudom erősíteni, nővel sokszor van, hogy lelankadok azonnal ha nincs eléggé izgatva a farkam, és nehéz rendesen keményen tartanom. Meg néha hamar elsülök. Viszont mérlegeltem, hogy mi a fontosabb, és úgy gondolom, felesleges hogy megvonjam magamtól ezt az élvezetet, amit egy kiadós maszturbálás ad, cserébe azért, hogy néha egy nőt megdughassak kőkemény farokkal. Mert úgysem hálásak akkor sem. És mivel nincs is barátnőm, akkor inkább választom azt, hogy jól érezzem magam. 2es voltam.

2022. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!