Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kipróbáltam a szexet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbáltam a szexet egy fiúval, de nem élveztem annyira mint egy nővel, akkor biszexualális hagy heterocurious vagyok?

Figyelt kérdés
Elmenni nagy nehezen elmentem. De nem váltott ki belőlem semmilyen érzést. Kíváncsi voltam, hogy milyen lehet ez.

2022. jan. 6. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

heterocurious


He???

2022. jan. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
apatok faszat hat miket talaltok meg ki??
2022. jan. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi? Nem tudom az milyen,de amiben a heteró szó benne van,az biztosan nem vagy.
2022. jan. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%

Ha kipróbáltad akkor biszexnek számítasz, főleg hogy nem azt írtad hogy mondjuk undorodtál az egész szituációtól, hanem csak hogy nem annyira élvezted.

Több oka is lehet annak hogy nehezen mentél el : rágörcsöltél, nem volt jó a partner stb…

De ettől függetlenül biszex vagy.

2022. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A partner jo volt, nagyon kedves srac. Ő egyebkent teljesen meleg, sosem volt még lánnyal. Nekem viszont hiányoztak úgymond azok a dolgok, amiket egy lánytól megkapok szex közben. Ezért se volt nagy élmény, de nem akartam neki csalódást okozni, így azért kivertem neki.
2022. jan. 6. 15:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!