Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiú vagyok és szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és szerintetek meleg vagyok ha vannak fiúk (7 fiú van csak) akik jóképűnek és szimpatikusnak találok?

Figyelt kérdés
Mindenkit kérek hogy normális választ írjon. És amúgy nekem barátnőm még nincsen és én szexet akarok :/

2021. dec. 3. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen meleg vagy! Mi nem világos ezen?
2021. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak biztosra akartam menni, mert tudtam csak nem voltam benne biztos.
2021. dec. 3. 10:48
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem biztos.Lehet csak biszex vagy.A másik meg,attól,hogy valaki tetszik,

és semmi nem volt még nen leszel meleg. Nyugi,majd kialakul.Bármi is légy

2021. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3. válaszoló, most boldoggá tettél engem :)
2021. dec. 3. 11:13
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Csak 7 fiú tetszik? Hány lány tetszik?

Nem kell ezen még agyalnod. Ha remegsz az érintésükért, ha majd lesznek nemi vágyaid miattuk, akkor már elgondolkodhatsz, hogy akkor mi is lehet veled.

2021. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én 3 lányt számoltam össze, mert még nagyon nem volt lehetőségem ismerkedni lányokkal:(
2021. dec. 3. 11:29
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Es mit csinalnal azzal a 7 fiuval?
2021. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a problémád, hogy azt hiszed, baj, ha valaki meleg, pedig egyáltalán nem az.
2021. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem vagy az. Max biszex. Nekem is barátnőm van. És kipróbálnám milyen egy fiunak kiverni de csak kíváncsiságból és semmi többet nem szeretnék. Szóval szerintem én csak kìváncsi vagyok és annyi.
2021. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos annyira, hogy meleg vagy-e? Lehet de egyáltalán nem biztos. Azért ezt te már szerintem tudod is. Bisex? Nagyobb valószínűséggel. De légy meleg vagy bisex egy a lényeny boldog légy.
2021. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!